Naga MarketsWe wtorek, e-Mobility by Stellantis ogłosiło partnerstwo z Kiri Technologies w celu nagradzania posiadaczy nowego Fiata 500. Podstawowa koncepcja projektu polega na premiowanie jak najlepszego stylu jazdy poprzez przyznawanie kryptowaluty znanej jako KiriCoins w unikalnym i innowacyjnym modelu dla branży motoryzacyjnej, poinformowano w nocie prasowej.

  • Stellantis jest pierwszym producentem samochodów, który nagradza swoich klientów za zrównoważoną jazdę
  • Aplikacja Fiata służy do sprawdzania liczby zebranych KiriCoinów i stylu jazdy, na podstawie wskaźnika eco:Score
  • Kierowcy z najlepszymi wynikami otrzymają ekskluzywne nagrody dodatkowe, w tym vouchery do Amazon, Apple, Netflix, Spotify i Zalando
  • Zebrane w przeciągu 12 miesięcy KiriCoiny mają mieć wartość około 150 EUR (przy pokonywaniu około 10 tys. km rocznie)

Nowy Fiat 500 i nagrody dla kierowców za odpowiedni styl jazdy

Partnerstwo z Kiri umożliwia Stellantis osiągnięcie innowacyjnych rozwiązań w branży motoryzacyjnej. Po pierwsze, możliwość zbierania kryptowaluty po prostu poprzez jazdę; po drugie, dostęp do ekskluzywnego rynku i wreszcie, dodatkowe nagrody dla posiadaczy najwyższego wskaźnika eco:Scores – napisano w nocie prasowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Kiri” to japońska nazwa Paulowni, drzewa, które pochłania 10 razy więcej CO2 niż jakakolwiek inna roślina: zaledwie jeden hektar tego drzewa kompensuje około 30 ton CO2 rocznie, co odpowiada emisji wytwarzanej przez 30 samochodów działających przez ten sam okres.

– Chcemy wspierać przyjazne środowisku zachowania naszych klientów i nagradzać ich ekskluzywnymi korzyściami. Po prostu jeżdżąc Nowym Fiatem 500 KiriCoiny można gromadzić w “wirtualnym” portfelu widocznym w aplikacji samochodu. Dane dotyczące jazdy, takie jak odległość i prędkość, są przesyłane do chmury Kiri i automatycznie przeliczane na KiriCoiny, przy użyciu algorytmu opracowanego przez Kiri. Wynik jest pobierany bezpośrednio do smartfona użytkownika, a KiriCoiny mogą być następnie wykorzystane do zakupu produktów i usług na rynku Kiri – komentuje Gabriele Catacchio z e-Mobility.

Kiri Technologies to startup założony w Wielkiej Brytanii w 2020 roku – przez Mauro Di Benedetto, Lucę Rubino i Kaia Schildhauera – z misją, “Think Big. Act Green”, Kiri ma na celu stymulowanie zmian i przyspieszanie podejmowania działań zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju.

– Talent Garden to tygiel nowych pomysłów, królestwo profesjonalistów z branży high-tech i cyfrowej. To właśnie tam rozpoczęła się nasza podróż przez innowacje w dziedzinie e-mobilności i tam odkryliśmy firmę Kiri Technologies, która przyciągnęła naszą uwagę bardzo prostym, innowacyjnym pomysłem: nagradzaniem zachowań osób szanujących środowisko. Połączenie tego pomysłu z cechami Fiata 500 naszego flagowego okrętu innowacji technologicznych i mobilności elektrycznej, przyszło nam naturalnie – komentuje Cristiano Fiorio, odpowiedzialny za komunikację marketingową marki w Europie.

Podczas normalnej jazdy po mieście jeden kilometr odpowiada mniej więcej jednemu KiriCoinowi, przy czym każdy KiriCoin wart jest dwa eurocenty. W związku z tym przy rocznym przebiegu 10 tys. km w mieście można zebrać równowartość około 150 euro.

Aby jeszcze bardziej zachęcić do korzystania z Fiata 500, dodatkowe nagrody oferowane są kierowcom, którzy osiągną najwyższy wynik eco:Score, funkcji Uconnect Services oznaczającej efektywność ich stylu jazdy od 0 do 100, aby pomóc w poprawie zużycia energii w czasie rzeczywistym. Klienci z najwyższymi wynikami w głównych krajach europejskich otrzymają dostęp do dodatkowych ofert od głównych partnerów, takich jak Amazon, Apple, Netflix, Spotify Premium i Zalando.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs usd online | kurs cdprojekt | funt brytyjski kurs | kursy kryptowalut prognozy | eur usd wykres |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here