Naga Markets

9 grudnia 2012 22:00

Dzisiaj został dodany nowy dział do serwisu Comparic.pl: Kalendarz Szkoleń

Na początek przedstawiam kalendarz szkoleń od dwóch polskich brokerów – Bossy i Noble Markets. W przyszłości będę go poszerzał oczywiście o innych brokerów również zagranicznych, jak również o szkolenia, webinary organizowane przez inne podmioty.

Celem tego będzie pokazanie możliwości wyboru w większości darmowych szkoleń. Również będę starał uczestniczyć się w przynajmniej jednym ze szkoleń w tygodniu, żeby dodatkowo pokazać o czym i dla kogo są dane szkolenia. To początek projektu, mam nadzieję, że z czasem kalendarz będzie się składał w większej części ze szkoleń już przez Comparic.pl opisanych.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Conotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułRecenzja szkolenia Price Action
Następny artykułKomentarz z dnia 10 grudnia 2012
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here