Naga Marketsoption-trade1Początek 2016 roku, to również start nowego cyklu szkoleń internetowych (webinarów). Portal Comparic.pl przy współpracy z brokerem Option Trade przygotował dla Państwa serię szkoleń, które będą odbywały się co tydzień, przeprowadzając przez kolejne zagadnienia związane z handlem na opcjach.


Od podstawowych informacji, przez wskaźniki, aż do rzeczywistych strategii

Trzymiesięczna rozpiska szkoleń została ułożona w taki sposób, aby zarówno całkowicie początkujący, jak i bardziej zaawansowani inwestorzy mogli czerpać z nich jak najwięcej. W związku z tym każde kolejne szkolenie, coraz dokładniej zagłębia się w tematykę opcji binarnych, przybliżając Państwa do samodzielnego tradingu.

Rozpiska szkoleń, na które Państwa zapraszamy wygląda następująco. Zawsze za darmo, zawsze w środę o 20:00. Zapisy na wszystkie webinary możliwe poprzez stronę Option Trade:

 • 13 stycznia – Wprowadzenie do opcji binarnych. Podstawowe pojęcia – przedstawienie podstawowej charakterystyki świata OB, rodzajów dostępnych instrumentów oraz informacji niezbędnych do rozpoczęcia przygody z opcjami
 • 20 stycznia – Platforma Metatrader 4 jako podstawowe narzędzie analizy – MT4 to podstawowa platforma tradingowa, z której korzystają inwestorzy detaliczni na całym świecie. Jej znajomość jest niezbędna do stosowania analizy technicznej oraz właściwego korzystania ze strategii handlowych oraz wskaźników
 • 27 stycznia – wstęp do Price Action – Jedna z najpopularniejszych metod interpretacji ruchów ceny przy wykorzystaniu świec japońskich. Charakterystyka świec, formacji świecowych czy istotnych punktów na wykresie danego instrumentu. Niezwykle proste zasady, kilka podstawowych formacji i naprawdę świetne wyniki
 • 3 lutego – zarządzanie kapitałem w handlu opcji binarnych – nawet najlepsza strategia tradingowa bez opdoiwednich zasad zarządzania kapitałem (money management) nie zda się na zbyt wiele. W trakcie szkolenia omówione zostaną kwestie dotyczące zarządzania kapitałem, czym ono jest i dlaczego warto je stosować. Uczestnicy poznają także kilka modeli zarządzania kapitałem dostosowanych do handlu na opcjami binarnymi. Przedstawione zostaną wady i zalety modeli oraz możliwości modyfikacji.
 • 10 lutego – oscylator stochastyczny jako narzędzie do wyznaczania punktów zwrotnych – oscylator stochastyczny to jeden z najpopularniejszych wskaźników analizy technicznej. W trakcie webinaru poznasz jego historię, budowę, istotę oraz dowiesz się jak wykorzystywać go podczas realnego handlu.
 • 17 lutego – Wstęgi Bollingera jako narzędzie wskazywania końca korekt w trendach – W trakcie spotkania omówione zostaną popularne wstęgi Bollingera, ich historia, budowa oraz możliwości modyfikacji, zastosowania i łączenia także z innymi technikami analizy technicznej.
 • 24 lutego – RSI – najpopularniejszy wskaźnik analizy technicznej – kolejne spotkanie poświęcone istotnemu wskaźnikowi analizy technicznej. Pokazana zostanie jego budowa, historia powstania ale przede wszystkim przykłady praktycznego zastosowania czyli rodzaje sygnałów jakie on generuje. Pokażemy także, które sygnały są najsilniejsze oraz jak zwięszyć jego skuteczność łącząc go z prostymi technikami price action
 • 2 marca – strefy wsparcia i oporu w służbie opcji binarnych – Podczas webinaru omówione zostaną klasyczne metody analizy technicznej jakimi są strefy wsparcia lub oporu. Pokażemy jak wyznaczać takie strefy, w jaki sposób one działają i jak przy ich pomocy dokonywać transakcji.
 • 9 marca – formacje cenowe i sposoby ich rozgrywania – głowa z ramionami, podwójne dno lub podwójny szczyt nic Ci nie mówią? W takim razie koniecznie zapisz się na marcowy webinar! W jego trakcie poznasz najpopularniejsze formacje zachodniej szkoły analizy technicznej, wykorzystywane w codziennym handlu.
 • 16 marca – straregia na wtbuicie z nocnego kanału zmienności – pierwsza ze strategii prezentowana podczas webinarów Option Trade i Comparic.pl. Kanały o ograniczonej zmienności to obszary, które dość często występują na wykresach, najczęściej o podobnych godzinach. W trakcie spotkanie pokazany zostanie sposób w jaki można rozgrywać takie sytuacje oraz pokażemy oryginalną wersję tej starej metody transakcyjnej.
 • 23 marca – strategia opcji binarnych Bollinger Bands M5 – Kolejny webinar mówiący o wstędze Bollingera, tym razem jednak przedstawiający konkretną strategię gry pod bollinger bands, formacje występujące w obszarze wstęgi i podstawoe zasady systemu pozwalającego zarabiać dzięki wstędze.
 • 30 marca – strategia poziomów Fibonacciego dla opcji binarnych – kolejna prosta strategia, kolejne proste narzędzie analizy technicznej i ponownie zadowalające wyniki. Złoty podział związany bezpośrednio z ciągiem liczb Fibonacciego występuje w przyrodzie, sztuce i muzyce – jak się okazuje, również na rynkach pozwala podejmować skuteczne decyzje handlowe.
 • 6 kwietnia – strategia Price Action w opcjach binarnych – trzymiesięczny cykl webinarów zakończy redaktor naczelny Comparic.pl, Marcin Wenus, prezentujący swoją flagową strategię Price Action dopasowaną do handlu właśnie na opcjach. W trakcie szkolenie omówione zostaną podstawy dotyczące wykresów świecowych. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak powstaje wykres świecowy, jak zbudowana jest pojedyncza świeca oraz jakie sygnały płyną z formacji jedno i dwu świecowych. Ponadto pokazane zostaną przykłady rozegrania sygnałów świecowych.

 Zapisz się na darmowe webinary opcji binarnych

Skorzystaj z darmowych konsultacji mailowych, dedykowanych szkoleń i odbierz e-booka o Price Action!

To jednak nie koniec promocji przygotowanych przez Comparic. Każdy zainteresowany inwestor może dodatkowo skorzystać z konsultacji mailowych pisząc na naszą specjalnie stworzoną ku temu skrzyknę supportOB@comparic.pl. Dodatkowo udostępniony zostanie autorski e-book Marcina Wenusa – otrzymają go wszystkie osoby, które zarejestrują się z naszego linku u wybranego przez siebie brokera opcji binarnych. Po rejestracji prosimy o kontakt na powyższy adres mailowy wraz ze screenem potwierdzającym założenie rachunku.

Przejdź do tabeli brokerów – zakładając rachunek u któregokolwiek z nich poprzez nasze linki  możesz liczyć na całkowicie darmowe:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here