Naga Marketsmt4 logoWraz z wejściem w życie buildu 735 platformy MetaTrader 4, inwestorzy będą mieli bezpośredni dostęp do tanich usług VPS z dużą ilością globalnych serwerów. Jest to efekt współpracy, którą MetaQuotes podjęło z Webzillą.


Informacja o wprowadzeniu usługi VPS (Virutal Private Server – wytłumaczenie pod artykułem) została oficjalnie podana podczas majowego iFX EXPO. Wtedy jednak funkcja dostępna była jedynie w testowej wersji produktu, dzisiaj natomiast została w pełni uruchomiona. Wraz z buildem oznaczonym numerem 735 użytkownicy otrzymali możliwość zarejestrowania wirtualnego serwera bezpośrednio z poziomu okna Account Navigatora. Usługa korzysta z infrastruktury dostarczanej przez Webzillę, która zwiększa swoją obecność w branży FX oraz opcji binarnych od ostatnich kilkunastu miesięcy:

Nowa usługa już dostępna w MT4
Nowa usługa już dostępna w MT4

Dostępna za 10 dolarów miesięcznie usługa MT4 VPS jest rozwiązaniem idealnym dla wszystkich tych traderów, którzy chcą utrzymywać swoje zautomatyzowane strategie EA w ruchu bez przerwy (24/5). Webzilla oferuje lokalizację serwerów w różnych miejscach na świecie co zapewnia mniejsze opóźnienia.

Należy jednocześnie zauważyć, że narzędzie może nie spełnić oczekiwań traderów opierających swój handel na strategiach HFT (wysokiej częstotliwości). Świadczy o tym między innymi niski koszt usługi.

Czy mieliście już okazję skorzystania z usług VPS w ramach platformy MT4? Coraz więcej brokerów promuje ją wśród swoich klientów.

VPN (Virtual Private Network, Wirtualna Sieć Prywatna) – tunel, przez który płynie ruch w ramach sieci prywatnej pomiędzy klientami końcowymi za pośrednictwem publicznej sieci (takiej jak Internet) w taki sposób, że węzły tej sieci są przezroczyste dla przesyłanych w ten sposób pakietów. Można opcjonalnie kompresować lub szyfrować przesyłane dane w celu zapewnienia lepszej jakości lub większego poziomu bezpieczeństwa.

VPS (Virutal Private Server, Wirtualny Serwer Prywatny) – Jest to nowa technologia, która pozwala na utworzenie wielu wirtualnych maszyn w obrębie jednej maszyny fizycznej przy czym wszystkie wirtualne maszyny sa od siebie całkowicie odizolowane. Dzięki temu jedna maszyna fizyczna może zapewniać niezależne usługi hostingowe wielu klientom.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here