Naga MarketsComparic.pl porozumiał się w sprawie współpracy z Consilium Invest, wiodącą firmą konsultingową w zakresie rynków finansowych. Porozumienie obejmuje wykorzystanie wiedzy analityków Consilium Invest na potrzeby portalu Comparic.pl, tym samym wszystkie analizy pisane będą teraz na portalu Comparic. Oba podmioty zobowiązały się do wzajemnych działań marketingowych, w tym współorganizacji gali kończącej cykl eventów „Konsylium Inwestycyjne”.

Posiadający główną siedzibę w Krakowie, projekt  Consilium Invest powstał z inicjatywy pasjonatów i doświadczonych praktyków rynków finansowych. Ideą jest stworzenie przestrzeni analityczno-szkoleniowej, otwartej zarówno dla osób powiązanych z rynkiem, jak i dla tych, które poszukują wsparcia na początku swojej inwestycyjnej działalności. Consilium Invest oferuje swoje usługi konsultingowe niemal na wszystkich rynkach finansowych, specjalizując się w rynku walutowym. Firma zachowuje swój ekspansywny charakter i inwestuje w kolejne innowacyjne produkty dla klientów.

Wzmożone prace koncepcyjne dobiegły końca i z końcem czerwca,  na kolejnej konferencji Konsylium Inwestycyjne, zaprezentowana zostanie nowa odsłona przedsiębiorstwa. Dawid Augustyn, współtwórca i prezes projektu Consilium Invest podsumuje to tak:  Consilium Invest jest  odpowiedzią na potrzebę kontaktu z profesjonalistami, praktykami rynków finansowych – w Polsce jeżeli mieliśmy już z kimś kontakt to najprawdopodobniej był to Doradca, który miał sprzedać daną usługę – Consilium jest po to aby to zmienić. Powiązanie produkt – realny handel stanowi kwintesencję Consilium Invest czyli profesjonalnego handlu.

Koniec czerwca to ważna data nie tylko z uwagi na odświeżenie i jeszcze większe spersonalizowanie oferty Consilium Invest. To również okres, w którym premierę będą miały nowe produkty firmy tworzone m.in. we współpracy z Comparic.pl. Zapraszamy 21 czerwca na Konsylium Inwestycyjne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here