Naga MarketsOX Markets uruchamia serię webinarów po polsku, angielsku i włosku

1- OX Markets Launches Webinar Series in English, Italian and Polish

OX Markets ogłosił uruchomienie serii webinarów o opcjach binarnych: „Czym są opcje binarne i jak się do nich przygotować”, startujących w styczniu 2016 roku, dostępnych w trzech językach: polskim, angielskim i włoskim.

Webinary są otwarte dla każdego chętnego. W trakcie nich dowiecie się, czym właściwie są opcje binarne oraz jakie kroki podjąć, aby być w pełni przygotowanym na wejście w ekscytujący świat tradingu. Odkryj o czym dzisiejsi traderzy zapominają oraz jak w paru prostych krokach stworzyć łatwy dodatkowy przychód.

Rejestracja dostępna poniżej:

Angielski Webinar (09.02.2016)
Kliknij tu aby się zarejestrować

Polski Webinar (11.02.2016)
Kliknij tu aby się zarejestrować

Promocja dla traderów trwa nadal w 2016 roku

2- Trading-Promotion-Continues-in-2016

OX Markets z dumą ogłasza nową innowacyjną promocję tradingową, nazwaną Unlimited Risk Free Trades. Pierwsza edycja została ogłoszona jesienią 2015 roku, cieszyła się dużym powodzeniem, dlatego w 2016 roku będzie kontynuowana.

Promocja eliminuje dwie przestarzałe zasady tradingu bez ryzyka na opcjach binarnych.

Po pierwsze, wprowadza zasadę łączenia wolnego od ryzyka tradingu z jego wielkością, co pozwala osiągnąć nieskończone korzyści. Co więcej, czynnikiem sprawiającym, że traderzy nie mogą się oprzeć ofercie Unlimited Risk Free Trades jest fakt, że traderzy mogą wypłacić zwrot gotówki w każdym momencie, a nie w postaci bonusu, więc każdy może na tym skorzystać. Zasady i warunki promocji.

Wreszcie, patrząc z drugiej strony, program Unlimited Risk Free Trades pozwolił na osiągnięcie 15% konwersji oraz rozbudowę sieci programu partnerskiego na całym świecie, OX Markets tłumaczy zasady oferty pod tym linkiem bez mamienia ładnymi słówkami charakterystycznymi dla dużej części branży. Jak zawsze OX Markets stawia klienta na pierwszym miejscu!

Załóż konto u brokera OX Markets i korzystaj z promocji!

Sukces seminarium edukacyjnego w Rzymie

3-ox_italy_seminar

W ubiegłym tygodniu odbyło się seminarium OX Markets, które zakończyło się wielkim sukcesem. OX Markets przeprowadziło dwudniowe seminarium edukacyjne w Rzymie (22-23 stycznia 2016), które przeciągnęło traderów, brokerów wprowadzających i partnerów.

Komplet miejsc zapełniony był od samego początku. Seminarium było pełne wiedzy i bardzo konkretne. Ponad 100 entuzjastów tradingu wzięło w nim udział, by dowiedzieć się o ostatnich nowinkach na rynkach walutowych oraz usługach dostępnych dla klientów OX Markets, a także o sposobie działania brokerów wprowadzających.

Podczas seminarium uczestnicy mieli okazję zadawać pytania oraz spotkać się osobiście z przedstawicielami programu OX Markets.

Źródło: informacja prasowa OX MarketsConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here