TMS


2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka na rynek – środa 5 października:

  • Charles Evans członek FED powiedział we wtorek, że będzie za podniesieniem stóp procentowych w grudniu jeżeli dane pozostaną mocne.
  • Akcje Twitter (NYSE, ticker: TWTR) rosną w przedsesyjnych notowaniach o 3,5% po tym jak spółka Salesforce (NYSE: CRM) przebiła oferty Google (NASDAQ: GOOGL) i Walt Disney (NYSE: DIS). Oferta dotyczy zakupu akcji Twittera.
  • Amerykańskie indeksy po dwóch październikowych sesjach mają 100% dni spadkowych na koncie. Dopóki jednak minima z września, są bezpieczne – technicznie nic nie zostało przesądzone.

We wtorek odbyła się konferencja firmy Google (NASDAQ, ticker: GOOG i GOOGL), na której firma przedstawiła swój nowy telefon. Google w przeszłości również wypuszczał telefony ze swoim logiem w tym wypadku jest jednak nieco inaczej. W stosunku do poprzednich wersji czyli serii Nexus, nowy telefon Google Pixel jest od początku do końca stworzony przez Google i nie uczestniczyły w tym firmy zewnętrzne jak to było wcześniej z LG i Motorolą. Przedstawione zostało też kilka innych produktów jak sztuczna inteligencja, wzmacniasz WiFi o nazwie Google Wifi czy domowy asystent Google Home.

Inwestorzy zareagowali na konferencję z dużym spokojem i na wykresie google (ticker: GOOG) po wtorkowej sesji pojawiła się świeca zbliżona do doji czyli mały korpus i zbliżone długością dwustronne cienie.

W średnim terminie akcje spółki poruszają się w trendzie wzrostowym, a korekta, która rozpoczęła się na początku tego roku zakończyła się pod koniec wakacji. Obecnie cena akcji google (ticker: GOOG) od wielu tygodni znajduje się w rejonie oporu nieznacznie poniżej 790$. Przełamanie tego oporu wydaje się tylko kwestią czasu, a po jego ewentualnym przełamaniu zobaczymy nowy impuls wzrostowy. Alternatywnie gdyby pogorszyła się ogólna sytuacja na Wall Street to również akcje google mogą to odczuć. Gdyby jednak pojawił się głębszy ruch spadkowy to powinien się on zatrzymać na linii trendu wzrostowego.

Wykres GOOGLE dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres GOOGLE dla interwału D1. All Markets Online.

DOŁĄCZ DO WEBINARU


Wykres GOOGLE dla interwału W1. All Markets Online.
Wykres GOOGLE dla interwału W1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here