Naga Marketsfunny curriculum vitae design, the recruitment processPoszukiwanie pracy z wykorzystaniem Internetu jest dzisiaj dla większości z nas czymś oczywistym. To właśnie w sieci każdego dnia pojawiają się oferty pracy liczone w setkach, jeśli nie tysiącach. Zaś wysłanie aplikacji do pracodawcy za pomocą maila, czy też formularza dostępnego na portalu online jest prostsze niż osobiste odwiedzenie siedziby firmy oferującej wakaty, czy dostarczenie CV za pośrednictwem tradycyjnej poczty. Niestety jednak sytuacja ta ma również swoje wady. Jako że niemal wszyscy poszukują pracy elektronicznie, do potencjalnych pracodawców trafiają setki dokumentów aplikacyjnych, a te najlepsze często giną w tłumie. Wcale nie musi tak jednak być. Wystarczy skorzystać z nowoczesnych narzędzi informatycznych, by: nie aplikować w ciemno, mieć pewność, że przesłane CV zostało odczytane, uzyskać szybki feedback dotyczący wyników rekrutacji i, co za tym idzie – przyspieszyć proces poszukiwania pracy. W tym wszystkim pomoże innowacyjny portal pracy isivi.pl.

 

Naprawdę dopasowane do Ciebie oferty

Największą trudnością dla kandydatów – szczególnie tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, chcąc np. znaleźć praktyki studenckie, czy też płatny staż polegający na czymś więcej niż parzenie kawy – jest odnalezienie się w gąszczu ogłoszeń. Wysyłanie setki CV „w ciemno”, jak pokazuje doświadczenie osób, które przebrnęły przez procesy rekrutacyjne, nie ma większego sensu. O wiele lepiej jest odpowiadać na te oferty, które dają realną szansę zatrudnienia. I tu z pomocą przychodzi właśnie portal isivi.pl – unikalna platforma łącząca pracodawców z potencjalnymi pracownikami. Na czym polega jego wyjątkowość? Na precyzyjnym dopasowaniu ofert pracy do indywidualnych potrzeb, możliwości oraz kwalifikacji kandydata. Wystarczy po rejestracji uzupełnić swój profil – wskazując zainteresowania, umiejętności, wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, by system, w oparciu o zaawansowany algorytm, pokazał w pierwszej kolejności te ogłoszenia, na które aplikowanie da realną szansę na zaproszenie do udziału w procesie rekrutacji. Przy każdym ogłoszeniu zobaczymy tzw. współczynnik dopasowania, a więc procentowe określenie tego, w jak dużym stopniu spełniamy oczekiwania potencjalnego pracodawcy.

 

Zawsze wiesz, na czym stoisz

Tym, co frustruje osoby szukające zatrudnienia jest brak informacji zwrotnej od firm prowadzących rekrutację. Wysyłamy CV, aplikując na stanowisko marzeń i tygodniami czekamy na informację, robiąc sobie nadzieję. Jednak ani telefon, ani mail nie nadchodzi, a my nie wiemy, czy nasza kandydatura została odrzucona, czy rekrutacja jeszcze trwa, czy może dokumenty w ogóle nie dotarły do potencjalnego pracodawcy. Z isivi.pl można zapomnieć o tym problemie. System zawsze informuje o wynikach prowadzonej rekrutacji – niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne. Kandydaci mogą też liczyć na informację zwrotną co do przyczyn niepowodzenia, co pozwala na ukierunkowanie przyszłego rozwoju zawodowego.

Wysyłasz CV w parę chwil

Isivi.pl upraszcza również sam proces rekrutacji. Kandydat nie musi żmudnie wysyłać wiadomości e-mail, czy też każdorazowo tworzyć CV. Platforma pozwala wygenerować dokumenty aplikacyjne, sprawiające, że niezależnie od tego, czy chcemy znaleźć płatne praktyki, staż, czy marzy nam się dobra praca dla studenta, nie musimy tracić czasu. Wysłanie aplikacji zaś w odpowiedzi na oferty, które budzą zainteresowanie wymaga jedynie paru kliknięć.

Buduj karierę zawodową

Portal stać się może również inspiracją do rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji. Osoby zarejestrowane i wysyłające aplikacje za pośrednictwem isivi.pl otrzymują moc cennych porad i sugestii wskazujących najlepsze sposoby na budowanie kariery. W sytuacji, gdy kandydatura na dane stanowisko została odrzucona, użytkownik uzyskuje feedback w postaci analizy przyczyn niepowodzeń oraz podpowiedzi co do kursów, szkoleń, czy certyfikatów, które warto zdobyć, by zwiększyć swoje szanse na zdobycie pracy marzeń w przyszłości.

Poszukiwanie pracy z isivi.pl jest prostsze i przyjemniejsze. Portal pozwala uniknąć frustracji i wyeliminować większość przeszkód stojących między kandydatem a pracą marzeń. Rejestracja na jest bezpłatna, dlatego też warto wypróbować wszystkie opcje, które ten serwis oferuje.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here