Naga MarketsMamy przyjemność ogłosić, że na listę brokerów Comparic wpisaliśmy dwóch nowych brokerów z interesującą ofertą i charakterem.

Sensus Capital Markets to broker typu STP oferujący bezpośredni dostęp do rynku (Direct Market Access – DMA). Oznacza to, że bez ingerencji dealing-desk każde zlecenie jest przekazywane do dostawcy(ów) płynności i nie jest rozliczane wewnątrz systemu brokera (tzw. in-house). Sensus Capital to firma utworzona przez niemiecki fundusz inwestycyjny  Sensus Vermogen w celu obsługi dotychczasowych klientów i transakcji funduszu. Sensus Capital działa czerpiąc z doświadczeń i kontaktów spółki matki. Oferta brokera skierowana jest do klientów detalicznych z portfelem od 500 EUR (klienci Comparic mogą zacząć już od 200 EUR), a także dużych inwestorów oraz instytucji. Natomiast warunki handlu zbierają dobre noty na forach. Sam broker szczyci się elastycznym podejściem do klientów i możliwością negocjacji warunków.

Broker jest regulowany przez maltański nadzór finansowy, a depozyty klientów przechowywane są na oddzielnych kontach w Bank of Valetta. W ofercie Sensus Capital znajdziemy 125 par walutowych oraz 20 instrumentów CFD.

Zapraszamy na stronę  Sensus Capital Markets.

Nowi brokerzy na liście Comparic - Sensus
Rodzaje rachunków w Sensus Capital Markets

Drugim brokerem jest XM, która to firma szturmem weszła do Polski. Ekspansje z pewnością ułatwił minimalny depozyt już od 5$ oraz stosunkowo wysoka dźwignia, bo aż 1:888. Ponadto broker funduje bonusy do depozytów oraz organizuje liczne konkursy tradingowe. XM jest regulowany na Cyprze przez CySec. XM posiada w swojej ofercie około 100 instrumentów, w tym: pary FX i CFD na metale oraz indeksy.

XM wyróżnia także rachunek w polskiej walucie, który może być zasilany wygodną metodą – przez Przelewy24.

Zapraszamy na stronę XM.

Nowi brokerzy na liście Comparic - XM
Oferta XM


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Konto w Sensus mam już ponad 6 miesięcy. Dobra egzekucja zleceń, poślizgów prawie nie ma. No i fajna polska obsługa. Pozdrawiam Mirek

  2. Jeśli chodzi o XM to złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Profesjonalna obsługa, bezproblemowe wpłaty i wypłaty, bardzo dobry dział obsługi klienta no i kwestia bonusu też nie jest bez znaczenia bo 30% dodawane do każdego depozytu swoje robi:) Przyznam, iż będąc już blisko dna bonus od xm uratował moje konto przed totalnym wyzerowaniem i pozwolił mi odbić i wrócić do gry. Jednym słowem XM mogę polecić każdemu, a zwłaszcza początkującym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here