Naga MarketsGdy początkujący trader pyta z jaką pozycją książkową powinien zapoznać się na starcie swojej rynkowej kariery, odpowiedź w zdecydowanej większości przypadków jest taka sama: z „Analizą techniczną rynków finansowych” autorstwa Johna J. Murphy’ego. Tytuł obecnie uważany jest za swoistą biblię AT – uniwersalne i kompleksowe spojrzenie na techniczne zagadnienia rynkowe. Portal Comparic.pl został oficjalnym patronem najnowszego polskiego wydania książki.


Najnowsze wydanie już dostępne w księgarniach

W lutym 2017 roku dzięki księgarni Maklerska.pl oraz wsparciu brokera Admiral Markets, na półki sklepowe trafia „Analiza Techniczna” w odświeżonym wydaniu. Na prawie 450 stronach John Murphy dzieli się swoim 30-letnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w renomowanych instytucjach finansowych.

Autor zabiera czytelnika w ekscytującą podróż po świecie analizy technicznej – podróż, do której jest znakomicie przygotowany i w której okazuje się doskonałym przewodnikiem. Zarówno język, jak i sposób prezentowania treści zachęcają do wzięcia udziału w wędrówce, niezależnie od stopnia zaawansowania i doświadczenia rynkowego.

Całość składa się z 19 rozdziałów oraz z trzech dodatków, które krok po kroku przeprowadzają nas przez świat rynków finansowych – od podstaw teorii dowa, poprzez formacje techniczne, analizę japońskich świec, aż po praktyczne zastosowanie ich wszystkich na różnych walorach – walutach, indeksach oraz akcjach. Pełny spis treści znaleźć można pod linkiem.

CHCĘ KUPIĆ WŁASNY EGZEMPLARZ

John J. Murphy – legenda analizy technicznej

John J. Murphy zajmuje się analizą techniczną od trzydziestu lat. Był dyrektorem zespołu Futures Technical Research i starszym doradcą w Merrill Lynch. Przez siedem lat współpracował jako analityk z telewizją CNBC. Jest autorem trzech książek, w tym “Analizy technicznej”, poprzedniczki tej książki. Jego druga praca, “Międzyrynkowa analiza techniczna”, stworzyła nową dziedzinę badań. W swojej trzeciej książce, “Visual Investor”, Murphy stosuje analizę techniczną do badania rynku funduszy powierniczych.

W 1996 roku John J. Murphy założył wraz z twórcą oprogramowania Gregiem Morrisem firmę MURPHYMORRIS, Inc., która zajmuje się tworzeniem interaktywnych programów edukacyjnych i oferuje inwestorom bieżące analizy. Ich adres internatowy to: http://www.murphymorris.com.

John J. Murphy prowadzi także własną firmę konsultingową, JJM Technical Advisors, z siedzibą w Oradell, New Jersey.

Aby uzyskać więcej informacji o książce, należy przejść na oficjalną stronę wydania analizatechniczna.com.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here