Naga MarketsCoinbase odnotował znaczący wzrost liczby klientów w ciągu ostatnich kilku miesięcy, w rezultacie wielu z nich skarżyło się na proces weryfikacji, płatności i obsługę klienta. To frustrujące zarówno dla zespołu Coinbase jak i samych klientów. Dziś wyszła aktualizacja która dostarcza najnowsze usprawnienia w tej dziedzinie.


Chodzi o wprowadzenie „machine learning”, weryfikacja zajmie teraz sekundy a nie godziny. Zespół usprawnił również rejestracje podczas szczytowego obciążenia strony. Obecnie aż 90% wszystkich klientów którzy przysyłają identyfikator jest skutecznie weryfikowana.

Niemniej jednak wciąż 10% klientów nie przechodzi pomyślnie tego procesu, co powoduje, że klienci muszą skontaktować się z zespołem wsparcia Coinbase. Głównym powodem, dla którego klienci nie mogą zweryfikować identyfikatora, jest przycięte, rozmyte lub niskiej jakości zdjęcie.

Źródło: Coinbase

Dodatkowo od teraz ,jeśli weryfikacja tożsamości klienta zakończy się niepowodzeniem, coinbase wyśle e-mail z wyjaśnieniem: dlaczego identyfikator nie mógł zostać zweryfikowany oraz konkretne sugestie, jak rozwiązać problem.

Zmiany dotyczą strony www a już niedługo również aplikacji mobilnej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBitcoin lepszy od złota – twierdzą pomysłodawcy Facebooka
Następny artykułDM BOŚ rekomenduje “kupuj” dla akcji Famuru
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here