Naga MarketsWiking zaprasza na Rozmowy Traderów.

Portal Comparic.pl wraz ze wsparciem partnera Purple Trading kontynuuje serię edukacyjną „Rozmowy Traderów”, w ramach której rozmawiamy z cenionymi ekspertami rynku. Podczas minionych spotkań  inwestorzy mieli możliwość wysłuchać rozmowy z Mieczysławem Siudkiem i Grzegorzem Moskwą, natomiast już 12 listopada odbędzie się spotkanie z Marcinem Wiczem, znanym szerokiej publiczności pod pseudonimem Wiking, jednym z najważniejszych polskich ekspertów w zakresie psychologii inwestowania.


Ichimoku Kinko Hyo ma też zastosowanie na niższych interwałach.

Marcin Wicz jest znany na polskim rynku głównie z obszernej, ponadprzeciętnej wiedzy na temat psychologii. Znacznie mniej osób zdaje sobie sprawę, że Wiking równie swobodnie porusza się w kwestii japońskiej metody inwestowania – Ichimoku Kinko Hyo

Marcin jest obecny na rynkach od 2007 roku. Początkowo swoją uwagę skupił na funduszach inwestycyjnych, ale w 2009 roku swoje zainteresowanie skierował na forex. Doświadczenie zdobywał od samego początku bazując na strategii Ichimoku.

Wykres pary walutowej GBP/USD z naniesionym wskaźnikiem Ichimoku.

Podczas najbliższego webinaru w ramach cyklu „Rozmowy Traderów” Wiking przedstawi swoje innowacyjne spojrzenie na Ichimoku oraz odpowie m.in. na pytania:

-czy Ichimoku nadaje się do gry na niższych interwałach?
-jakie błędy popełniają traderzy używając metody Ichimoku?
-jak przygotować się mentalnie do gry na interwałach m1/m5?

W odróżnieniu od przyjętych standardów webinarowych, nasze spotkanie będzie mieć charakter wymiany myśli, a razem z czytelnikami Comparic.pl postaramy się poznać kluczowe doświadczenia naszego gościa.

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z WIKINGIEM

Na naszej grupie facebookowej, można proponować zarówno pytania dla naszych gości, jak również kandydatów na gości w kolejnych webinarach. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Jak chce się zapisać na webinar to wyskakuje mi że mail jest już w bazie! To znaczy że dostane link-a przed webinarem? Gratulacje osobie która Tworzyła formularz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here