Naga MarketsBitBayChainlink oraz Maker cieszą się coraz większym zainteresowaniem społeczności. Dlatego też obecnie zostały dodane na giełdę BitBay z parami z PLN.

  • BitBay dodaje u siebie nowe pary walut.
  • Od teraz można już handlować Chainlink i Maker w parach z PLN.

BitBay i nowe pary walut

Od wczoraj na licencjonowanej w Estonii giełdzie BitBay dostępne są dwa nowe rynki. Zespół platformy postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom użytkowników i wprowadzić możliwość handlu kryptowalutami Chainlink oraz Maker w parach do naszej rodzimej waluty.

Na giełdzie znajdziecie dwa nowe rynki:
  • LINK / PLN
  • MKR / PLN
Maker i Chainlink zadebiutowały na BitBay rok temu, 1 sierpnia 2019. Teraz jednak można nimi handlować za pomocą PLN.
Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Czas nowości

Giełda niemal do tydzień wprowadza u siebie coś nowego. Od kilku dni użytkownicy platformy mogą szybko i bezpiecznie zasilić swoje konto w ramach giełdy kryptowalutowej w PLN korzystając z kart kredytowych i debetowych marki Visa. Od trzech tygodni to samo jest możliwe za pomocą kart Mastercard.

Nowa tabela opłat

Przypominamy jednocześnie, że od trzech tygodni obowiązują też nowe stawki opłat do sieci za wypłaty dla części kryptowalut i tokenów dostępnych na  giełdzie.

Zaktualizowana tabela opłat dostępna jest dokładnie pod tym linkiem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here