Naga MarketsTwórca najpopularniejszej platformy tradingowej służącej do obrotu kontraktami różnicowymi (CFD), Metaquotes pomimo faktu wydania nowszej wersji MetaTradera wciąż usprawniają swój program w wersji 4. Obecnie, posiadacze iOS mogą cieszyć się zupełnie nowym interfejsem podobnym do tego, znanego choćby z facebookowego Messangera.


Programiści z MetaQuotes stawiają na społeczność – w MetaTrader5 pojawiło się MQL5.community, pozwalające na wymianę poglądów i wiedzy przez deweloperów wskaźników czy robotów udostępnianych później w sklepie MetaTrader.

MetaTrader_4_iOS_build_975
źródło: www.metaquotes.net

Użytkownicy narzekali jednak na działanie tej części platformy na urządzeniach mobilnych. MetaQuotes ponownie wysłuchał próśb i tym razem przygotował aktualizację przygotowaną specjalnie dla grupy osób korzystających z MetaTradera na smartfonach lub tabletach.

Zobacz również: Time and Sales już dostępne w MetaTrader5. Hit czy kit?

Co prawda nie jest to aktualizacja przełomowa – wprowadza ona zupełnie nowy design okienka czatu, co zdecydowanie ułatwia komunikację pomiędzy członkami społeczności. Ponadto MetaQuotes chwali się wprowadzeniem możliwości wyboru jednego z 22 języków aplikacji.

Ta niewielka aktualizacja pokazuje, że MetaTrader długo może jeszcze utrzymywać się na topie ponieważ nie tylko jest platformą posiadającą wszystkie niezbędne narzędzia dla tradera, lecz również jest stale ulepszany przez swoich twórców.

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą wersją platformy MetaTrader – w tym celu można otworzyć rachunek demo u dowolnego brokera oferującego platformę MetaTrader5.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCADJPY H4 – pod oporem
Następny artykułZmiana trendu w Price Action – ropa
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here