Naga MarketsWiodące kryptowaluty pozostawały pod presją od czasu osiągnięcia rekordowo wysokich poziomów w kwietniu i maju. Bitcoin osiągnął w połowie kwietnia ponad 65 500 dolarów za token. Pod koniec ubiegłego tygodnia cena znajdowała się poniżej poziomu 42 000 dol. Ethereum w maju kosztowało ponad 4 400 dolarów, a od 1 października znajdowało się na poziomie 2 850 dolarów.

Przykład zysków tych, którzy mieli wystarczającą dalekowzroczność, aby kupić Bitcoin, Ethereum i niektóre z innych wiodących kryptowalut, działa jak magnes i jest powodem, dla którego liczba nowych tokenów pojawiających się na rynku każdego dnia jest na jednokierunkowej ścieżce wzrostowej. Na dzień 5 października całkowita liczba kryptowalut wzrosła z jednej w 2010 roku do 12 350.ForeverFOMO (FOREVERFOMO) i GravitX (GRX) to dwie kryptowaluty, które teraz znajdują się w świetle reflektorów. W zeszłym tygodniu obie znajdowały się w centrum uwagi, ponieważ ich ceny wzrosły.

W poszukiwaniu następnych szczęśliwców

W dniu 5 października Bitcoin i Ethereum powróciły w tryb byka, z wiodącą kryptowalutą notowaną powyżej poziomu 51 000 dol. i Ethereum na poziomie prawie 3 500 dol. za token. W momencie publikacji oba tokeny wspięły się wyżej: BTC handlowany jest na poziomie 54 944 dolarów, podczas gdy ETH na poziomie 3 550 dolarów.

W 2010 roku jeden Bitcoin kosztował 5 centów. Inwestując 1 dolara kupiliśmy 20 tokenów wartych 1,02 miliona dolarów po cenie 51 000 dolarów 5 października. Ethereum w sierpniu 2015 r. osiągało cenę 0,7084 dol. Inwestycja o wartości 100 dolarów w 2015 roku była warta prawie 495 000 dolarów. Aprecjacja cen stworzyła magnetyczny popyt spekulacyjny dla nowopojawiających się tokenów.

Niedrogie kryptowaluty mają swój urok

Posiadanie wielu tokenów po niskiej cenie w porównaniu z jednym po wysokiej cenie to sześć z jednego, a pół tuzina z drugiego – i tak liczy się tylko całkowita wartość inwestycji. Jednak bardziej emocjonalnie satysfakcjonujące jest posiadanie wielu.

Wielu wielbicieli metali szlachetnych preferuje srebro zamiast złota, ponieważ mogą oni posiadać więcej uncji srebra za tę samą inwestycję. Za 10 000 dolarów zainwestowanych w złoto na poziomie 1760 dolarów 5 października kupiono 5,68 uncji. Ta sama inwestycja w srebro przy cenie 22,65 dol. pozwoliła na zakup 441,5 uncji, zaspokajając pragnienie posiadania większej objętościowo inwestycji.

W miarę jak rynek kryptowalut poszukuje kolejnego hitu, kryptowaluty o niskich cenach tokenów umożliwiają posiadanie znacznych udziałów.

invest

Inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić

Wiodącym ryzykiem w klasie aktywów krypto jest groźba zapaści na rynku. Większość z 12 350 tokenów stanie się „zbieraczami kurzu” w portfelach komputerowych. Jednak kilka wybranych przetrwa i będzie się rozwijać, a niektóre z nich mogą zaoferować zyski podobne do Bitcoina i Ethereum w nadchodzących miesiącach i latach.

Jedyną przestrogą dla wszystkich kryptowalut, od góry do dołu, jest inwestowanie tylko takiego kapitału, który jesteś gotowy stracić. Potencjał niesamowitych nagród ma swoją cenę – ogromne ryzyko.

Dwie ciekawe i niedrogie kryptowaluty przyciągające duże zainteresowanie w ciągu ostatnich tygodni to ForeverFOMO i GravitX.

ForeverFOMO odnotowało ogromny wzrost procentowy

ForeverFOMO istnieje dopiero od kilku tygodni.

Na atrakcyjnej stronie internetowej czytamy, że jest to:

„Jeden z pierwszych unikalnych kontraktów rebase z tylko 10% podatkiem”.

Kontrakt rebase jest elastyczny cenowo, więc krążąca podaż tokenów automatycznie dostosowuje się (zwiększając lub zmniejszając) zgodnie z wahaniami ceny tokena. Liczba tokenów w portfelu wzrasta lub maleje wraz z wartością za token.

ForeverFOMO pojawiło się na scenie 24 września 2021 roku, w cenie 0,0000021 dol. za token.

frever fomo wykres

Wszystkie wykresy: CoinMarketCap

Jak pokazuje wykres, cena wzrosła do wysokiego poziomu 0,6478.62 dol. w dniu 6 października, ale aprecjacja ceny jest złudzeniem, ponieważ liczba tokenów dostosowuje się do zmian cen.

Wraz z ruchami cenowymi ForeverFOMO awansowało na pozycję 3287. wiodącego tokena spośród 12 350, co plasuje go w top 26,6% klasy aktywów.

GravitX poszybował w górę

GravitX (GRX) to kolejny nowy uczestnik rynku kryptowalut, plasujący się nieco poniżej ForeverFOMO.

Strona internetowa GRX opisuje, że jest to kolejny elastyczny token podażowy zaprojektowany tak, aby zawsze poruszać się wyżej.

„Ta rewolucyjna technologia nazywa się Antigravity Contact. Trzymaj go spokojnie, ponieważ gwarantujemy, że cena będzie rosnąć co godzinę, dopóki nie osiągniemy 1,337,000. To jest tak pewne jak E=mc2.”

Kontrakt antygrawitacyjny nie dotyczy liczby tokenów, która maleje wraz ze wzrostem ceny.

gravitx wykres

Wykres pokazuje, że kontrakt antygrawitacyjny wzrósł z 0,016 dol. w dniu 24 września 2021 r. do 26,17 dol. w dniu 3 października. GRX był na poziomie 23,32 dol. W momencie publikacji znajdował się na poziomie 24,17 dol. Był to 3412. wiodący token, w top 27,6% klasy aktywów.

Ci, którzy szukają wielkich zakupów i wzrostu cen, prawdopodobnie będą rozczarowani ForeverFOMO i GRX, ponieważ ucieleśniają one zasadę, że nie można mieć wszystkiego.

ForeverFOMO i GRX przełamały trend w kryptowalutach w ciągu ostatnich tygodni, kiedy wartości Bitcoin, Ethereum i wielu innych tokenów spadały. Zostały one jednak stworzone, aby poruszać się wyżej w każdych warunkach rynkowych, ale haczyk tkwi w liczbie tokenów w posiadanych zasobach – jest to krytyczna zmienna.

Odrób swoją pracę domową, gdy przymierza się do zakupu nowej kryptowaluty i nie inwestuj kapitału, którego nie chcesz stracić. Potencjalne znaczne zyski wiążą się z ryzykiem całkowitej straty.

Artykuł pojawił się oryginalnie na: https://pl.investing.com/analysis/nowe-kryptowaluty-foreverfomo-i-gravitx-przeciwstawiaja-sie-aktualnym-trendom-200247526Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here