Naga MarketsWciąż w grze pozostaje pozycja na AUDUSD otwarta w czwartek. Jak na razie na wykresie 30-minutowym widoczna jest konsolidacja, co potrafi wystawić cierpliwość na próbę. Czekam jednak na to, co wydarzy się dalej. Dopóki cena nie dotknie stopa lub nie spowoduje zaksięgowania zysków, będę dalej utrzymywał tę pozycję.

EURAUD

Na parze walutowej EURAUD utworzył się dziś kolejny impuls spadkowy po odbiciu od 20-okresowej SMA. Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym, wspomniana średnia po raz drugi sprawdziła się tu w roli dynamicznego oporu. Ze względu na trend spadkowy i znaczne osłabienie euro na początku tygodnia, będę rozglądał się za sygnałami sprzedażowymi po korekcie.

Poszukiwanie okazji do zajmowania pozycji krótkich będę także prowadził na EURNZD, EURJPY, EURUSD.

NZDCAD

Trend krótkoterminowy na NZDCAD zmienił się na wzrostowy o oczym świadczy wzrostowy układ dołków i szczytów. Można będzie zatem szukać okazji do kupna po sygnale z wykresu 30-minutowego. Odwrócenie na wzrosty widoczne jest także w przypadku AUDCAD.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here