Naga MarketsPozycja na AUDCAD cały czas jest aktywna, na parze tej wyznaczony został nowy dołek wskazujący na kontynuację trendu spadkowego. Ponadto znalazła się ona na poziomach, które ostatnio widziane były w 2016 roku. Można będzie dalej rozglądać się za okazjami do sprzedaży, o ile pojawi się korekta. Przejdźmy teraz do pozostałych instrumentów…

NZDUSD

Także na NZDUSD utworzył się nowy impuls spadkowy. Nocne wieści z RBNZ doprowadziły do osłabienia dolara nowozelandzkiego, które widoczne jest także na innych parach walutowych.

AUDUSD

W strefie oporu znalazła się para AUDUSD wspominana w ostatnim przeglądzie. Będę tu szukał okazji do zajęcia pozycji krótkiej.

AUDNZD

Osłabienie kiwi doprowadziło do powstania impulsu wzrostowego na AUDNZD, a tym samym kontynuacji trendu krótkoterminowego. Korekta, a konkretnie jej zakończenie może zapewnić okazję zakupową.

EURCAD

Impuls spadkowy na EURCAD. Czekam na korektę, by szukać załamania sekwencji dołków i szczytów na wykresie 30-minutowym.

NZDCAD

Osłabione kiwi + umacniający się loonie, daje nam dynamiczny trend spadkowy. Czekam na korektę, by wchodzić w shorty.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

CHFJPY

Para te dotknęła wczoraj strefy oporu (zniesienie 33-66%). Możliwe, że korekta będzie tu jeszcze głębsza. Obowiązuje jednak trend spadkowy, a zatem można rozglądać się za sygnałami sprzedażowymi.

Aktualizacja wcześniejszego przeglądu

Na parze walutowej USDCAD zniesiony został w całości impuls wzrostowy, a zatem para ta zostaje na razie usunięta z listy obserwacyjnej. Kurs AUDJPY wyszedł ponad 66% zniesienie, w rezultacie również na razie przestaje go obserwować.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here