Naga MarketsNa niektórych instrumentach z dolarem nowozelandzkim wcześniejsze trendy uległy zmianie. Warto jednak zachować ostrożność i w przypadku potencjalnych sygnałów przynajmniej w części szybciej realizować zyski / zabezpieczać pozycję z uwagi na szerszy obraz rynku, który jednak sprzyja sprzedającym.


NZDUSD

Na parze walutowej NZDUSD utworzył się nowy impuls wzrostowy. Jego korekta dotknęła obecnie strefy wsparcia (zniesienie 33-66%), w pobliżu której znajduje się dodatkowo 20-okresowa SMA. Prawidłowy sygnał kupna w strefie może stanowić tu okazję do kupna.

Na parze walutowej NZDUSD utworzył się nowy impuls wzrostowy

Złoto

Na złocie obserwowaliśmy w ubiegłym tygodniu silne wybicie górą z kilkutygodniowego ruchu bocznego. Podczas wczorajszej sesji wzrosty były kontynuowane, a obecnie trwa korekta ostatniego impulsu, co może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych, zgodnych z panującym momentum.

Zobacz też: Złoto – nowe maksima po wybiciu oporu

Na złocie obserwowaliśmy w ubiegłym tygodniu silne wybicie górą z kilkutygodniowego ruchu bocznego

GBPNZD

Obecny tydzień otworzył się luką w notowaniach funta szterlinga, a układ dołków i szczytów na wykresie 4-godzinnym GBPNZD wskazuje na trend spadkowy. Można zatem rozglądać się za okazjami do sprzedaży po sygnale w strefie oporu (zniesienie 33-66%).

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

Obecny tydzień otworzył się luką w notowaniach funta szterlinga, a układ dołków i szczytów na wykresie 4-godzinnym GBPNZD wskazuje na trend spadkowy

NZDJPY

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kurs NZDJPY przełamał lokalny opór na 73.40 co dodatkowo sprawiło, że trend krótkoterminowy zmienił się na wzrostowy. W przypadku wystąpienia korekty do strefy wsparcia można będzie wypatrywać sygnałów kupna na wykresie 30-minutowym.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kurs NZDJPY przełamał lokalny opór na 73.40

AUDNZD

Umocnienie kiwi w relacji do dolara australijskiego doprowadziło do ustanowienia nowych minimów na parze AUDNZD, której notowania znalazły się na poziomach widzianych ostatnio w czerwcu br. Silny impuls spadkowy wskazujący na wybicie z konsolidacji sprzyja stronie podażowej, a zatem w przypadku cofnięcia warto rozglądać się za okazjami sprzedażowymi.

Umocnienie kiwi w relacji do dolara australijskiego doprowadziło do ustanowienia nowych minimów na parze AUDNZD


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here