Naga MarketsNowe impulsy na niektórych instrumentach doprowadziły do zmiany trendu krótkoterminowego. To z kolei może zapewnić okazje transakcyjne pozwalające dołączyć do świeżo ustanowionych trendów.


USDJPY

Kurs pary walutowej USDJPY odwraca dziś trend spadkowy. Jak bowiem widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, właśnie ustanowiony został nowy, wyższy szczyt. Taka sytuacja może skłaniać do poszukiwania krótkoterminowych okazji zakupowych po korekcie.

GBPCAD

W krótkim terminie kierunek zmieniła także para GBPCAD, która zmierza teraz na północ. Należy jednak pamiętać, że szerszy obraz ukazuje konsolidację, której górna granica wypada w pobliżu 1.7280. Podobnie sytuacja wygląda na parze GBPUSD.

GBPCHF

Po dynamicznej zwyżce para walutowa GBPCHF ustanowiła dziś nowe maksima i tym samym znalazła się na poziomach z lipca br. Potencjalne zakończenie korekty na tej parze można będzie wykorzystać do zajmowania pozycji długich.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

Ponadto warto zwrócić uwagę na pary walutowe z dolarem australijskim (AUD) np. AUDUSD oraz AUDCAD, które dynamicznie zwyżkują i po ustanowieniu kolejnego impulsu można będzie szukać następnych okazji zakupowych.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here