Naga MarketsKurs inwestora – dlaczego powstał i w jakim celu?

Zmiany towarzyszą nam każdego dnia, każdy dzień jest inny i niesie ze sobą ogrom nowych informacji, które mają wpływ na nasze życie pośrednio lub bezpośrednio. W przypadku giełdy jest tak samo. Jak korzystać z tych informacji i jak je analizować, aby nasze inwestycje były trafione? Z jakich narzędzi korzystać? Książki, kilkudniowe szkolenia, nauka online, seminaria?

Możliwości mamy bardzo dużo, wielu brokerów zachęca darmowymi szkoleniami, ale za chwilę zapraszają nas do współpracy, do otwarcia rachunku i sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce na realnym koncie. Na większości takich szkoleń towarzyszą nam reklamy, które moim zdaniem odciągają uwagę od tego co istotne, pojawia się również sprzedaż. Coś za coś, ale należy zadać sobie pytanie: czy stawiają wystarczający akcent na edukację? Czy mamy wystarczającą ilość czasu, aby się przygotować? Ile nas to kosztuje? Myślę, że takie pytania pojawiają się u każdego tradera. Zatem co wybrać, abyśmy nie mieli poczucia straty czasu i pieniędzy.

Dziś chcielibyśmy się podzielić doświadczeniem związanym z nowym narzędziem edukacyjnym, które jest dostępne dla każdego bezpłatnie – platforma Kurs Inwestora.

To cotygodniowe, bezpłatne webinary o zróżnicowanej tematyce dotyczącej edukacji z zakresu inwestycji na giełdzie. Kurs inwestora oferuje szkolenia dla początkujących, średnio-zaawansowanych jak i dla zaawansowanych inwestorów. Znajdziemy tam bardzo dobre opracowanie merytoryczne zagadnień teoretycznych, a także praktykę.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARACH

Po pierwszym obejrzanym webinarze wiemy, że mamy do czynienia z profesjonalnym oraz indywidualnym podejściem do klienta, a wiedza jest podana w taki sposób, aby szybko mogła stać się naszą umiejętnością, z perspektywą na skuteczne inwestowanie na rynku kapitałowym. To chyba pierwsza taka platforma. Kurs Inwestora to narzędzie, z którego warto korzystać.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here