Broker Opcji Binarnych Exbino oferuje nową specjalną promocję dla czytelników Comparic. Dla klientów brokera, czas trwania promocji został przedłużony do końca kwietnia, jednakże dla sympatyków Comparic.pl promocja jest stała aż do odwołania.


[box type=”info”]W promocji “Bez Ryzyka” dokonując depozytu o minimalnej wartości:
265 USD 200 EUR 125 GBP

inwestor otrzymuję premię w wysokości:
65 USD 50 EUR 45 GBP

[/box]

Zainwestuj otrzymaną dodatkowo kwotę bonusu i ciesz się brakiem ryzyka! Aby wziąć udział w promocji należy zainwestować całą przyznaną dodatkowo kwotę w swojej pierwszej inwestycji.

Dokonują pierwszej inwestycji przyznaną dodatkowo kwotą premii nic nie tracisz!

Jeżeli inwestycja okaże się trafna, całość zarobionych środków będzie możliwa do wypłaty po dokonaniu kolejnych 5 transakcji. Jeżeli inwestycja okaże się nietrafiona z konta odjęta zostaje jedynie kwota bonusu. Środki depozytowe pozostają nienaruszone i można je wypłacić w każdej chwili bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
Aby otrzymać darmową premię na pierwszą inwestycję bez ryzyka, należy po złożeniu depozytu, ale przed dokonaniem inwestycji, przesłać mail zawiadamiający na adres suppport@exbino.com o treści:
“Zgadzam się na przyznanie dodatkowego darmowego depozytu w promocji Bez Ryzyka”.

Jeżeli chciałbyś dokonać wpłaty o wyższej wartości, otrzymujesz możliwość uzyskania większej kwoty premii! Szczegółowe informacje możesz uzyskać pod adresem: support@exbino.com
Regulamin promocji “Bonus Bez Ryzyka”

Uczestnik ww promocji musi podczas pierwszej inwestycji zainwestować pełną kwotę przyznanego bonusu.
Użytkownik który nie dokona pierwszej inwestycji pełną kwotą bonusu, nie bierze udziału w w/w promocji, a przyznana kwota zostaje anulowana.

Aby móc wypłacić środki finansowe po pierwszej trafnej transakcji, należy wykonać minimum pięć kolejnych operacji na platformie. Każda operacja musi zawierać się na kwotę minimalną w wysokości 25 EUR/USD/GBP.


[box type=”info”]

Exbino – zobacz więcej…

[/box]Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Inwestor indywidualny na rynkach walutowych ( Ichimoku Kinko Hyo - H4/D1 ). Redaktor portalu Comparic.pl. Pasjonat Inteligencji Finansowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj