Naga MarketstweetW ostatnim czasie z powodu problemów technicznych kanał Rynki na Żywo nie działał prawidłowo. W międzyczasie prowadziliśmy prace nad zmianą zasad jego funkcjonowania, a pierwszymi tego efektami chcemy się z Państwem podzielić już teraz.


Rynki na Żywo połączone z Twitterem

Dotychczas kanał RnŻ był dosyć ubogi pod względem formy graficznej i funkcjonalności w porównaniu do innych konkurencyjnych serwisów tego typu. Postanowiliśmy więc zmienić podejście i scalić go z Twitterem.

Te artykuły również Cię zainteresują
Śledź Comparic.pl na Twitterze – komentuj, podawaj dalej i bierz udział w dyskusji!

Od teraz nasi redaktorzy będą komentowali najważniejsze wydarzenia bieżąco poprzez serwis spod znaku niebieskiego kanarka, te będą natomiast automatycznie pojawiały się na ścianie Rynków na Żywo.

Więcej funkcji społecznościowych w nowej odsłonie RnŻ
Więcej funkcji społecznościowych w nowej odsłonie RnŻ

Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko na podawanie również istotnych informacji zewnętrznych – od popularnych analityków i serwisów ekonomicznych popularnych na Twitterze – ale również na większą interakcję z Państwa strony.

Nowe funkcjonalności będą cały czas rozwijane, aby w pełni wpasować się w potrzeby Czytelników portalu Comparic.pl. Uchylając rąbka tajemnicy, pracujemy również nad wdrożeniem kilku innych rozwiązań społecznościowych, aby dać Państwu jeszcze większe pole do wyrażania własnego zdania i brania udziału w dyskusji.

Jak zwykle liczymy również na uwagi i opinie odnośnie nowych zasad działania Rynków na Żywo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here