Naga MarketsLogo Ultimate GamesJak podała spółka Ultimate Games: Data premiery gry “Catch a Duck” na Nintendo Switch ustalona została na 29 lipca. Na początku sesji w środę możemy obserwować wyraźne wzrosty, które wynoszą ponad 2%.


Ultimate Games – nowa gra jeszcze w lipcu

“‘Catch a Duck’ zadebiutuje 29 lipca 2019 roku w USA, Kanadzie, Meksyku, Europie, Australii i Nowej Zelandii. Cena gry to 5 Euro/5 USD” – czytamy w komunikacie. Podano także, że Jednocześnie do końca 2019 r. planowane jest wydanie gry w wersji na PC w sklepie Steam.

Zobacz także: Cena srebra wystrzeliła w górę, wzrosty na ponad 1,3%, uncja kosztuje 15,57$. Co z ceną ropy naftowej i złota?

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2018 r.

Źródło: ISBnews

Kurs akcji 2% w górę

Spółka otwiera się dziś wyraźną luką wzrostową. Za jedną akcję trzeba w środę zapłacić 20,60 zł. Wzrosty wynoszą przed godziną 10:00 ponad 2,2%. Patrząc na wykres, jeśli dojdzie do pokonania szczytów przy 20,8 zł, ruch wzrostowy może przyspieszyć, wtedy tez celem dla wzrostów będą maksima z początku miesiąca.

Ultimate Games GPWtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here