Naga MarketsElon Musk podzielił się już swoją opinią na temat najnowszej aktualizacji oprogramowania dogecoina (DOGE), nazywając ją „ważną” w ostatnim tweecie. Komentarz miliardera pojawił się wkrótce po bardzo rozreklamowanym wydaniu aktualizacji Dogecoin Core 1.14.5. Kurs DOGE/USD konsoliduje we wtorek w okolicach poziomu oporu 0,2827 USD.

  • Gorąco oczekiwana aktualizacja finalizuje obniżenie opłat dla wszystkich użytkowników
  • Została ustalona domyślna stawka 0,01 DOGE za kilobajt, a zewnętrzni dostawcy portfeli prawdopodobnie pójdą w jej ślady
  • Psia kryptowaluta byłaby w stanie „zwyciężyć bezapelacyjnie” z bitcoinem, dzięki znacznej poprawie wydajności, uważa Musk
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Dogecoin: Elon Musk zostanie pierwszym bilionerem DOGE?

Gorąco oczekiwana aktualizacja finalizuje obniżenie opłat dla wszystkich użytkowników. Domyślne ustawienia zostały wprowadzone w poprzedniej mniejszej wersji oprogramowania, która była pierwszą fazą procesu. Celem było przygotowanie sieci do najnowszej aktualizacji.Podczas drugiego i ostatniego etapu w oficjalnym portfelu dogecoin została ustalona domyślna stawka 0,01 DOGE za kilobajt, a zewnętrzni dostawcy portfeli prawdopodobnie pójdą w jej ślady. Musk, który niedawno powiedział, że zostanie pierwszym bilionerem dogecoina, wyraził opinię, że psia kryptowaluta byłaby w stanie „zwyciężyć bezapelacyjnie” z bitcoinem, dzięki znacznej poprawie wydajności.

Kilka dni temu współtwórca dogecoina przedstawił swoje stanowisko wobec wirtualnych walut pokroju shiba inu. W jego opinii szum wytworzony wokół takich projektów nie będzie trwał wiecznie. Zdaniem Billy’ego Markusa nie zdołają one zatrzymać przy sobie inwestorów, jeżeli nie będą mieć rzeczywistej wartości związanej z użytecznością. Uważa on ponadto, że osoby, którym zależy tylko na wzbogaceniu się, w końcu zrealizują zyski, pozostawiając innych uczestników rynku z niczym.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Dogecoin (DOGE) konsoliduje w okolicach lokalnego poziomu oporu

Notowania DOGE/USD silnie wzrosły w poniedziałek zamykając sesję ponad 6% wzrostem. W efekcie kurs ponownie dotarł do lokalnego poziomu oporu 0,2827, którego trwałe przebicie utorowałoby drogę w kierunku okrągłego poziomu 0,30 z celem na sierpniowy szczyt 0,3527. Dopóki cena utrzymuje się powyżej 0,2350 trend wzrostowy powinien być kontynuowany.

Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw ciech | kurs hrywny wykres | akcje jsw prognozy | gpw orlen | dow index | akcje orlenu | kurs dolara nowozelandzkiego prognozy |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here