Naga MarketsMichael Novogratz, jest byłym zarządzającym funduszu hedgingowego firmy inwestycyjnej Fortress Investment Group.  Znalazł się na liście miliarderów Forbesa w latach 2007 i 2008. Założyciel spółki zarządzającej aktywami kryptowalutowymi o nazwie Galaxy Digital Capital Management, powiedział w czwartek, że właśnie widzimy dno na notowaniach bitcoina, a rynek kryptowalut czeka renesans.


Novogratz zauważył, iż Bitcoin padł ofiarą „klasycznej, spekulacyjnej i globalnej manii”, która doprowadziła w szybkim tempie do bańki spekulacyjnej w latach 2016-2017. Miliarder podczas corocznego spotkania All Markets Summit w Nowym Jorku, zaznaczył, że obecne ceny kryptowalut są bardzo atrakcyjne, ponieważ rynek w jego ocenie osiągnął poziom wyprzedania.

Zobacz również: O 500% wrosła liczba ataków związanych z potajemnym kopaniem kryptowalut

Michael Novogratz, były menedżer funduszu hedgingowego w Fortress Investment Group i partner Goldman Sachs Group, pozostaje jednym z najbardziej otwartych zwolenników kryptowalut na Wall Street.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here