Naga MarketsNovavis SA zajmuje się działalnością handlową na rynku odnawialnych źródeł energii, a także prowadzi prace zmierzające do rozpoczęcia działalności inwestycyjnej. Oferuje również szeroki zakres usług w obszarze doradztwa i kreacji na rynku OZE.

novavis d1Na wykresie dziennym z pełną historią notowań, panuje trend spadkowy. Najlepszym tego dowodem jest seria następujących po sobie coraz niższych szczytów. Dobrze respektowana jest linia poprowadzona po dołkach, która po raz kolejny przyczyniła się do wzrostów w ostatnim czasie.

Aktualnie cena na fali odbicia rośnie, ale już niebawem kurs będzie musiał zmierzyć się ze strefą oporu, która oparta jest na widocznej na wykresie luce cenowej. Jest to strefa między 0,67 zł a 0,72 zł. Wydaje się, że na fali ostatnich dni, które były silnie wzrostowe, poziom przynajmniej 0,70 zł powinien zostać osiągnięty. Dalsze oczekiwanie na wzrosty będzie już niestety grą pod prąd, niezgodną z panującym trendem.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here