Naga MarketsNovaturas wznawia loty z Litwy do Turcji od 1 kwietniaNovaturas wznawia od kwietnia ofertę lotów z Litwy do Turcji, podała spółka. Z Wilna samoloty startować będą codziennie do Antalyi i Gazipaşa (Alanya). Również w kwietniu wznowione mają zostać loty do Turcji z Łotwy i Estonii.

InvestCuffs

Novaturas wznawia od kwietnia ofertę lotów z Litwy do Turcji

“Turcja zawsze była najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym – w 2019 r. odpowiadała za ponad 50% łącznego programu wakacyjnego i ok. 100 tys. podróżujących z krajów bałtyckich trafiała do tureckich resortów. Pierwszy samolot z Wilna wystartuje 1 kwietnia – najwcześniej wśród wszystkich krajów bałtyckich. Loty z Rygi są planowane od 21 kwietnia, a z Tallina – od 3 kwietnia. W zależności od okresu najwięcej lotów planowane jest z Litwy – do 10 tygodniowo, podczas gdy z Łotwy planowane są cztery loty tygodniowo, a z Estonii pięć tygodniowo” – powiedział szef grupy Novaturas Audron Keinyt, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Novaturas jest największym operatorem turystycznym na Litwie, Łotwie i w Estonii zarówno pod względem wartości sprzedaży, jak i liczby pasażerów. Grupa ma ponad 40% udziału w regionie w rynku zorganizowanych lotów czarterowych. Spółka zadebiutowała na GPW w 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here