Naga Markets

Notownia S&P 500 - popyt wygrywa w rejonie 4000 pkt.S&P500 skończył sesję czwartkową zwyżką o 0,66 procent i wybiciem nad psychologiczną barierę 4000 pkt. Notowania piątkowe pochodnych wskazują, iż rynek pozycjonuje się pod kolejny dzień zwyżek. Spojrzenie na wykres CFD pozwala odnotować, iż pokonanie 4000 pkt. wzmocniło szanse byków na konfrontacje z linią lokalnego trendu spadkowego, ale jeszcze nie doprowadziło do testowania tego oporu.

Na S&P 500 mamy kontrę byków

CFD konfrontuje się również ze średnią z 50 sesji, ale na chwilę obecną bez sygnału przesilenia. W efekcie szerszy obraz pozostaje bez zmian. Wykres stale jest położony pod linią bessy, tożsamej z linią trendu spadkowego, jak i pod linią prowadzącą lokalny trend spadkowy. Momentum pozostaje negatywne i obrazowane przez położenie wykresu pod MA50 i MA200.Aktualne musi pozostać założenie, iż bez przełamania linii lokalnego trendu spadkowego nawet bieżący układ techniczny będzie wspierał podaż, a – średniookresowego, jak i lokalnego – która musi opierać się o szybko realizowane zlecenia obronne.

Notowania S&P500
Notowania S&P500
Adam Stańczak – analityk i komentator DM BOŚ

Redakcja poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda pgnig | notowania neuca | dom development akcje prognozy | wykres dax | mbank akcje notowania | eurocash gpw | lotos gpw |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułRajd Bitcoina przed aktualizacją Ethereum. Kryptowaluty drożeją po tąpnięciu dolara
Następny artykułOferta Synektik za 9,63 mln zł na dostawę systemu da Vinci wybrana przez szpital w Gdańsku
Analityk Domu Maklerskiego BOŚ S.A. oraz trader na rynku akcyjnym. Autor codziennych komentarzy oraz spojrzeń rynkowych w serwisie analitycznym BossaFX. Powiązany z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Uniwersytetem Gdańskim od 2018 roku jako wykładowca akademicki w zakresie podstaw inwestowania oraz wprowadzenia do rynku akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here