Naga MarketsNotowania złota się załamująSkuteczna obrona kluczowego oporu 1915$ przyniosła określone konsekwencje dla posiadaczy krótkich pozycji. Po kilku próbach przełamania tej ceny w tym miesiącu w końcu notowania GOLD załamały się.

Złoto rozbudowuje korektę

Dwie czarne świece utworzyły impuls, który wyhamował na wsparciu 1880$. W tym miejscu pojawiały się już lokalne dołki, wiec i tym razem historia może się powtórzyć.

Nie można jednak wykluczyć kolejnego impulsu spadkowego w kolejnych dniach. W analizie z 14 października  wskazuje, na geometryczne zależności wypadające w przedziale 1800-1820$.

Jeżeli wzrosty mające swój początek 24 września są korektą, to wkrótce scenariusz spadkowy może sięgnąć ww. wsparcia.

Wskaźnik RSI wskazuje na wyprzedanie rynku Złota, ale nie pojawił się jeszcze wystarczający wzrost, aby uwiarygodnić zmianę sentymentu na tym metalu.

Jeżeli cena 1880$ nie utrzyma się w najbliższych dniach, to warto przywołać dołek 1850$. W przypadku trendu spadkowego, czy też korekty wyższego rzędu, a z taką prawdopodobnie mamy do czynienia na GOLD,  każde wzrosty są korektą. Dlatego po obu powyższych wartościach nie należy się dużo spodziewać.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here