Naga MarketsVeriFone to spółka oferująca systemy płatności elektronicznych. Jej obecna kapitalizacja rynkowa przekracza 1,8 mld USD. Firma ma opublikować po zakończeniu poniedziałkowej sesji sprawozdanie finansowe za kwartał kończący się w październiku. Publikacja najprawdopodobniej zadecyduje, czy notowania spółki dalej będą zmierzać w kierunku swoich minimów.


Od pierwszej części 2015 roku ceny akcji spółki poruszają się w obrębie trendu spadkowego. Obecnie znajdujemy się przy kluczowym wsparciu wypadającym w okolicy 15,30 USD – ta strefa stanowiła „twardą podłogę” dla spadków w 2013 roku, a wcześniej naprzemienne służyła za wsparcie i opór. Podaż w ostatnim czasie już dwukrotnie testowała ten poziom, co wskazuje, że popyt jest tutaj silny.

Jeśli jednak zobaczymy wybicie tej strefy, to być może nastąpi ruch w kierunku kolejnej silnego wsparcia wypadającego przy poziomie 2,3 USD, czyli historycznych minimów ustanowionych w 2008 roku. W przypadku przejęcia inicjatywy przez stronę popytową scenariuszem bazowym będzie odbicie w kierunku górnego ograniczenia obecnego kanału spadkowego.

Inwestuj w realizację wzrostów lub spadków zagranicznych spółek – sprawdź ofertę akcji syntetycznych i czym różnią się od normalnych CFD!

cfrtisw4xs8gsc_aadwz_1481610937728_payInwestorzy są pesymistycznie nastawieni przed publikacją raportu finansowego VeriFone. Konsensus zakłada istotny spadek zyskowności — oczekiwania celują w EPS na poziomie 0,2 USD, podczas gdy w analogicznym okresie sprzed roku spółka pochwaliła się zyskiem netto na jedną akcję na poziomie 0,45 USD. Przychody mają natomiast wynieść 477 mln USD. Po opublikowaniu wyników za poprzedni kwartał ceny akcji spółki potaniały aż o 14%.

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here