Naga MarketsNotowania srebra zaczynają nadrabiać stratyPodczas gdy notowania złota kontynuują zwyżkę i zbliżają się już do psychologicznej bariery na poziomie 1800 USD za uncję, notowania srebra także zaczynają nadrabiać straty. Przez wiele kwietniowych sesji cena srebra radziła sobie gorzej od notowań złota, jednak wczoraj ta niekorzystna passa została przełamana, a cena srebra zwyżkowała o prawie 3%.

Notowania srebra zwyżkują o prawie 3%

W rezultacie, notowania srebra wyraźnie przekroczyły poziom 26 USD za uncję, który stanowił silną barierę dla strony popytowej. Obecnie poruszają się one w okolicach 26,50 USD za uncję, gdzie również znajduje się techniczny opór. Jeśli jednak uda się przebić tę barierę, to cenom srebra otworzy się droga do solidniejszych i trwalszych zwyżek.

Te artykuły również Cię zainteresują
Notowania srebra – dane dzienne

Oczywiście wiele wciąż zależy od sytuacji na rynku dolara oraz złota. Na razie amerykańska waluta pozostaje słaba, tworząc dogodne warunki do zwyżek cen metali szlachetnych. O ile krótkoterminowo można spodziewać się jakiejś korekty, to długoterminowo ceny złota oraz srebra mają fundamentalne podstawy do kontynuacji zwyżek.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje pgnig | wti kurs | sp500 | wykres kursu bitcoina | kurs mercator |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here