Naga Marketssztabki sreberaNa poziomie 25.75$ znajduje się 50% zniesienie Fibonacciego, które okazała się ważne dla posiadaczy krótkich pozycji. Duża czarna świeca jest tego efektem. Dodatkowo miejsce to podkreśla znaczenie wzrostowego kanału trendowego. Gdyby jego rozmiar był mniejszy, to można byłoby uznać, że mamy do czynienia z formacją flagi, która jest formacją kontynuacji istniejącej tendencji rynkowej.

RSI przebywa w neutralnym obszarze

Trend spadkowy ma się dobrze, o czym informuje odbicie od spadkowej linii trendu (kolor zielony). Jeżeli pojawia się kolejne czarne świece, to należy zwrócić szczególną uwagę na ostatni dołek  21.60, który może stać się realnym celem dla podaży.

Warto także przywołać dawny opór 19$, który został w gwałtowny sposób przełamany w wakacje tego roku. Dotychczas nie doczekał się retestu, co może działać jako przysłowiowy magnes.

Wskaźnik MACD z racji tworzenia kanału trendowego lawiruje blisko wartości zero, co nie ułatwia jego interpretacji. Warto wiec zostawić go na kilka dni, aby jasno zdeklarował się co do swojej przyszłości.

RSI przebywa w neutralnym obszarze, ale z kierunku, jaki przyjmuje ten oscylator, można odczytać, że popyt nadal pozostaje w grze i nie odpuszcza.

Podsumowując, od sierpnia trwa faza spadkowa przerywana dużymi zrywami popytu. Pomimo to zielona linia wskazuje spadkową tendencję. Dlatego warto przypomnieć sobie ostatnie wsparcia. To one mogą stać się kolejną areną walki obu sił rynkowych. Wyjście górą z kanału trendowego to zaproszenie do zmiany trendu.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here