Naga MarketsRynek Srebra pogłębił spadki w ostatnim tygodniu, ale nie udało dotrzeć się do poziomu 19$, opisywanego szerzej w tej analizie z dnia 22 września.

Rynek Srebra pogłębił spadki w ostatnim tygodniu

Żółta strefa 26.5$ stała się ważną areną działań dla posiadaczy długich pozycji. Jej przełamanie sprawiło, że część inwestorów zapewne nadal posiada pozycje wzrostowe. Tym samym ruch powrotny w te obszary byłby szansą dla nich, aby przyznać się do błędu.

Taki scenariusz wydaje się całkiem możliwy za sprawą poziomu 23.3$. Na przełomie lipca i sierpnia w tym miejscy widoczna była duża aktywność popytu. Ponieważ ostatnie dni cena Silver spędza powyżej zielonej strefy, to należy ją traktować jako wsparcie, które zwykle jest trampoliną dla kolejnych fal wzrostowych.

Linie Bollingera na interwale H4 skierowały się na północ, a cena przebywa w górnej połowie tego wskaźnika. Pozytywny obraz przekazuje nam także wskaźnik relatywnej siły, który po opuszczeniu strefy wyprzedania systematycznie rośnie.

Są to małe znaki dające szanse na powrót do 26.5$, które teraz jest najbliższym oporem.
Nie można wykluczyć, że ostatnie siedem dni notowań Srebra jest korektą, ale zostanie to dopiero potwierdzone jak podaż ponownie przełamie zielone wsparcie.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here