Naga Marketssztabki sreberaJeżeli wrześniowo-październikowe wzrosty były korektą, to impuls spadkowy następujący po niej, zostały chwilowo wyhamowane. Taki wniosek, można zbudować na postawie zachowania ceny w żółtej strefie.

Srebro w okolicy 23.20$ za uncję

Koniec października przyniósł przełamanie wsparcie 23.20$ za uncję Srebra. Takiego scenariusza należało oczekiwać po przełamaniu wzrostowej linii trendu koloru niebieskiego. Reakcja popytu była dynamiczna, co w konsekwencji utworzyło duży dolny cień na świecy z 29 października.

Teraz widoczna jest próba zdyskontowania całych spadków po odbiciu od oporu 24.50$. Jest to najbliższe górne ograniczenie dla tego instrumentu.

Na poziomie 24.26$ utworzyli się linia będąca efektem 100% mierzenia kierunkowego ostatnich fal wzrostowych. Z geometrycznego punktu widzenia, jest to miejsce możliwego wyhamowania białych świec.

Wysokie wartości oscylatora stochastycznego potwierdzają ograniczoność wzrostów Silver w kolejnych interwałach H4. Wskaźnik relatywnej siły dotarł do czerwonej linii, będącej efektem serii niższych szczytów i dołków na tym metalu. Jeżeli RSI utrzyma się w jej ryzach, to powrót poniżej 23.20$ wydaje się być kwestia czasu.

Warto przypomnieć, że ciekawe wsparcie 19$ czeka na test, ale to wymaga analizy tygodniowego horyzontu czasu.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here