Naga Marketssztabki sreberaPoziom 24.50$ w ostatnim czasie zasługuje na szczególną uwagę daytraderów. Na zmianę powstają tutaj kolejne punkty zwrotne ze szczególnym uwzględnieniem szczytów. Nie inaczej jest, teraz kiedy piątkowe zamknięcie znalazło się poniżej czerwonej linii, informując, że teraz należy traktować ja jako opór.

Srebro kończy korektę

Wsparcie, jakie ukształtowało się w ramach fali wzrostowej, znajduje się na cenie 23.20$. Jeżeli za punkt odniesienia co do aktualnego sentymentu użyjemy linii trendu, to bieżące wartości Silver znajdują się poniżej. Premiuje to posiadaczy krótkich pozycji.

Wskaźnik RSI kieruje się na południe, ale nie dotarł jeszcze do strefy wyprzedania. Daje to potencjał na kolejne czarne świece w najbliższych interwałach H4.

Za to Stochastic próbuje opuścić strefę, sugerująca kształtowanie się dołka. Uwzględniając ilość naruszeń oporu 24.50$, nie można wkluczyć powtórki sprzed tygodni.

Pomimo że cena 19$ znajduje się daleko od bieżących notowań, to jednak należy ją przywołać jako wsparcie wyższego rzędu. Jeżeli ostatnie cztery tygodnie tworzyły falę korekty, to impuls spadkowy po przełamaniu ostatniego dołka może dotrzeć aż tutaj.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here