Naga MarketsNotowania srebra dynamicznie spadająSytuacja na rynku srebra jest analogiczna do tego, co widzimy ostatnio na wykresie cen złota. Od środy cena srebra porusza się w dół, jednak najsilniejszą przecenę widać było w piątek, kiedy to ceny srebra zanurkowały o prawie 10%.

Notowania srebra poruszają się w dół

Tak dynamiczna przecena nie dziwi, gdy patrzymy na głęboką zniżkę cen złota, z którym notowania srebra są w dużym stopniu powiązane. Niemniej, na nowo dała o sobie znać słabość srebra w relacji do złota. Nie dość, że piątkowa przecena była dużo bardziej dynamiczna na rynku białego metalu, to jeszcze dzisiaj odbicie w górę jest słabsze.

Te artykuły również Cię zainteresują
Notowania srebra – dane dzienne

Obecnie cena srebra walczy z najbliższym poziomem wsparcia, usytuowanym na poziomie 25 USD za uncję. Bariera ta zatrzymała stronę podażową w drugiej połowie grudnia 2020 r., więc i tym razem może wytrzymać. Dużo jednak będzie zależeć od sytuacji na złocie, a jednocześnie od sytuacji na rynku dolara amerykańskiego. Jeśli wsparcie na poziomie 25 USD za uncję zostałoby przełamane, to kolejna silna bariera pojawiłaby się prawdopodobnie dopiero w okolicach 22,60-22,80 USD za uncję.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here