Naga MarketsNotowania spółki PGE w okolicach wsparcia. Zakres 6,310 zł ważnym miejscem dla wzrostówKurs PGE zdecydowanie zasługuje na miano układu konsolidacyjnego, patrząc z perspektywy H1/H4 na spółkę. Obecnie PGE nadal oscylowanie w bliskich okolicach wsparcia sprawia, że inwestorzy przyglądają się co dalej – czy wsparcie zostanie wyłamane czy tez utrzymane. W przypadku utrzymania się spółki powyżej zakresu 6,310 zł za akcję szansa na dalsze podejścia do zakresu 7,50 zł jest relatywnie duża, jednak kolejne dni powinny pokazać co spółka ma w zamiarze. 


Kurs PGE podczas wtorkowej sesji nadal znajduje się w okolicach wsparcia – spółka na wykresie H4

  • PGE nadal znajduje się w zakresie konsolidacji pomiędzy 6,310 zł za 7 zł
  • Spółka nie generuje na razie żadnego konkretnego sygnału
  • Zejście jednak do wsparcia cenowego może wyjaśnić co dalej ma w zamiarze
  • Kolejne sesje handlowe powinny zatem dać odpowiedni sygnał dla spółki

Podczas ostatnich sesji na wykresie H4 spółki PGE widać było, że ruch zostaje coraz to bardziej zawężany w ramach układu konsolidacyjnego. Obecne pasmo konsolidacji sięga od zakresu dolnego ograniczenia na poziomie 6,310 zł do górnego na poziomie pełnych 7 zł za akcję. Zdaje się, że póki spółka nie wyłamie jednego lub drugiego poziomu nie będzie można liczyć na jakiś wyraźniejszy ruch, jednak nie zmienia to faktu, że szukać wejścia jeśli chodzi o ewentualność podejścia pod górne ograniczenie może nastąpić w momencie, kiedy spółka zejście ponownie do wsparcia. Utrzymanie 6,310 zł powinno dać sygnał wzrostowy z relatywnie niewielkim ryzykiem oraz celem 7 zł i nieco wyższego poziomu 7,50 zł za akcję.

Kolejne sesje dadzą odpowiedź jednak, czy taki scenariusz handlu będzie miał faktycznie rację bytu. Warto przyglądać się w poszukiwaniu odpowiednich sygnałów.

wykres PGE H4 25.08.2020
PGE H4 25.08.2020, Źródło: Tradingview

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here