Naga MarketsPole pszenicy na tle niebieskiego niebaNotowania Pszenicy od kilku dni znajdują się poniżej 600 centów. Poziom ten ma duże znaczenie dla obu stron rynkowych. Październikowe wzrosty powyżej tej wartości pozwalały na założenie, że trend wzrostowy będzie kontynuowany. Szczególnie że jest to pierwszy tego typu przypadek od pięciu lat.

Zmiana sentymentu do pszenicy

Jednak od ponad tygodnia cena Wheat znajduje się poniżej 6 USD, a górne cienia na dziennych świecach nie zostawiają złudzeń, że chętnych do sprzedaży tego towaru nie brakuje. Nadziei dla wzrostów można dopatrywać się w geometrycznych mierzeniach. Dwie różne miary wskazują na poziom 574 centy jako wsparcie geometryczne. Pierwsza z nich to bezpośrednie porównanie korekt w ramach dotychczasowego trendu wzrostowego. Drugi to wartość 38.2% jako mierzenie kontratakujące do ostatnich wzrostów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jeżeli spojrzymy na lewo, to cena 580 centów była ważnym oporem, wiec zasada zmienności ról także sugeruje, że jest potencjał na utworzenie wsparcia w tym wąskim przedziale 6 centów. Zresztą dołek z 13 listopada zdaje się to potwierdzać.

Niestety wykorzystanie ciągu Fibonacciego nie potwierdzi nam, czy Pszenica wróci do trendu i ponownie przełamie barierę 600 centów.  Wskazuje tylko na miejsce, ciekawa i ważne dla posiadaczy długich pozycji. Tak długo, jak podaż broni się dzielnie w zielonej strefie, to impulsy będą skierowane do dołu. Przełamanie wsparcia 574 centy może doprowadzić do testu wrześniowych dołków.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here