Naga MarketsDalsza przecena pszenicyOpór wyższego rzędu znajdujący się w strefie 600-615 centów zdaje się motywować posiadaczy krótkich pozycji, gdyż od kilku tygodni notowania Pszenicy oscylują wokół tej przestrzeni. Pomijając jeden wyjątek, szczyt z 25 listopada, udaje się narysować idealne dwie równoległe linie, tworzące spadkowy kanał.
Taka sytuacja jest możliwa, gdyż fale wzrostowe wewnątrz tej struktury wykazują duże podobieństwo pod względem długości.

Zostało to potwierdzone kierunkowym mierzeniem Fibonacciego. Układ ten jest charakterystyczny dla fazy spadkowej, która ma szanse się jeszcze rozbudować na tym instrumencie.

Kluczową wartością dla podaży zdaje się być poziom 615 centów. Trzy szczyty zaznaczone strzałkami spadkowymi, jednoznacznie podkreślają, czego należy oczekiwać od tego oporu. Konsekwencją takiego scenariusza powinny być spadki poniżej zielonego obszaru. W przeszłości tworzył on podobny układ do tego zaznaczonego kolorem żółtym, tylko bardziej rozciągniętego w czasie.

Układ średnich kroczących pozostaje wzrostowy. Nawet sama cena powróciła powyżej zielonej MA50, co należy zapisać na plus dla wzrostów. Podobnie jest ze wskaźnikiem stochastycznym, który po opuszczeniu strefy wyprzedania, kieruje się na północ.
Podsumowując, szeroki obraz wskazuje na trend wzrostowy z zatrzymaniem na ważnym oporze. W konsekwencji tworzy się korekta, która z racji rozbudowanej struktury, może przerodzić się w coś większego. Kluczową wartością jest zielona strefa 580 centów, która może otworzyć drogę do głębszej przeceny Wheat.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here