CMC Markets

Na wykresie dziennym platyny można zaobserwować silną przecenę surowca. Cena spadła w okolice długoterminowych dołków przy strefie wsparcia 895-900 USD. Poziomy te były bronione od ponad roku i możliwe, że w tym miejscu pojawi się wzmożony popyt, brak narastającej presji podażowej oraz wzrostowe formacje cenowe prawdopodobnie doprowadzą do większej zwyżki. Warto zwrócić uwagę na niższy interwał czasowy.

Na wykresie H1 można zauważyć, że cena porusza się w zakresie dynamicznego kanału spadkowego. Aktualnie notowania znajdują się poniżej psychologicznego poziomu 895 USD. Wsparcie to okrągły poziom 890 USD. Przełamanie górnego ograniczenia kanału może doprowadzić do większej korekty.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego dla platformy MT4. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSteam wstrzymuje wsparcie dla Bitcoina
Następny artykułJustin Bennett: Range na USDCAD w kontekście piątkowych NFP
Dealer w Noble Securities S.A. Wcześniej związany z Wincor Nixdorf oraz portalem Comparic.pl. W swoim tradingu oraz analizach opiera się przede wszystkim na długoterminowym Price Action, szukając transakcji gwarantujących najwyższy potencjalny poziom zysku do ryzyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here