Naga Marketsmiedź, miedziane druty, copperWzrosty na rynku Miedzi wydają się nie mieć końca. Popyt przełamując kolejne opory, utworzyła seria wyższych szczytów i dołków.

Dywergencja na miedzi

Ostatnie dni to wyjcie dołem ze wzrostowego kanału trendowego. Opisywał on ostatni impuls w ramach półrocznych wzrostów.  W przeszłości ważną ceną dla podąży było 6600$. Ostatnie dwa dni ubiegłego tygodnia sprawiły, że ponownie posiadacze krótkich pozycji mogą oprzeć swoje wnioskowanie na tej strefie.

Na pewno zwrócą także uwagę na spadającą wartość wskaźnika MACD. Brak dynamiki w kreowaniu kolejnych szczytów sprawił, że ten oscylator  wygenerował sygnał w postaci negatywnej dywergencji.

Popyt z kolei może uznać za ważną formację młotka z dnia 24 września. Cena minimalne tej świecy znajduje się niemal idealnie, na poziomie wynikającym z równości korekt. Jest to potencjalny sygnał do ataku na ostatnie ekstremum.

Taka mieszanina sprzecznych informacji jest efektem rosnącej siły podaży w ramach dotychczasowego trendu wzrostowego.  Nie da się jeszcze jednoznacznie stwierdzić, kto wygra tę batalię.

Na pewno warto obserwować wspominany już opór 6600$. Pomarańczowa strefa 6200$ to najbliższe wsparcie. Jego przełamanie definitywnie zmieniłoby sentyment do tego metalu na kolejne tygodnie.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here