Naga MarketsNotowania miedzi blisko wsparcia Analizując wykres miedzi z perspektywy interwału H4, trudno dopatrzyć się negatywnych sygnałów. Układ średnich kroczących, gdzie MA50 znajduje się powyżej MA200, jasno wskazuje na przewagę byków. W ostatnich dniach sama cena Copper znajdowała się powyżej zielonej średniej, co dodatkowo wskazuje na chęć kontynuacji trendu.

Sygnały ostrzegawcze na rynku Miedzi

Sam trend opisany czerwoną linią, nie daje podstaw do wątpliwości w poczynania posiadaczy długich pozycji.

Na szczególną  uwagę zasługują miejsca zaznaczone wzrostowymi strzałkami. Dołki, czy też końce korekt często wypadały na 50-okresowej średnie kroczącej. W konsekwencji Miedź pięła  się systematycznie na północ. Dzień dzisiejszy wygląda bliźniaczo podobnie, co sugeruje, że wkrótce mogą pojawić się białe świece.

Jedyne, z czym się musi liczyć popyt, to czas. Wzrosty nie będą trwały wiecznie. Po każdym dużym impulsie przychodzi zamiana trendu albo korekta wyższego rzędu. Wzrosty trwają już pół roku, a spadki z początku października sugerują, że niedźwiedź się budzi. Trudno także nie zauważyć wyhamowania w trendzie. Układ szczytów jest wzrostowy, ale linia je opisująca, ma bardzo płaskie nachylenie.

Najbliższe wsparcie to cena 6600$, jeżeli zostałoby przełamane, to wzrostowe argumenty straciłyby na wartości.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here