Naga MarketsGościem Bogusza Kasowskiego w środowej odsłonie programu Surowcowe.info był Michał Stajniak, starszy analityk X-Trade Brokers (XTB). Omówione zostały między innymi najnowsze zasiewy najpopularniejszych surowców inwestycyjnych w Stanach Zjednoczonych, w tym kukurydzy, pszenicy oraz soi. Warto zwrócić uwagę między innymi na notowania kukurydzy, która cofa po serii silnych wzrostów.


Kukurydza testuje najwyższe poziomy od czerwca 2018 i koryguje

Jeszcze w minionym tygodniu notowania kukurydzy znajdowały się na poziomach najniższych od września 2018. Po serii sześciu dynamicznych sesji wzrostowych, koniunktura jednak bardzo szybko się odwróciła i cena podeszła w okolice 3,90 dolarów za buszel, co jest najwyższym poziomem od czerwca ubr.r. Dynamiczne wzrosty potrzebowały jednak w końcu korekty i ta przychodzi w środę. Notowania poruszają się jednak bezpiecznie nad pułapem 3,75, gdzie cena długo konsolidowała, potencjalne dalsze wzrosty wydają się być więc możliwe.

Więcej szczegółów na ten i wiele innych tematów surowcowych w rozmowie Kasowskiego oraz Stajniaka:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here