Naga MarketsZiarna kawyPowakacyjne spadki na Kawie tym razem nie dotarły do kluczowego wsparcia 100 centów. Notowania tego towaru zawróciły po naruszeniu  lokalnej strefy 105.50 i kontynuowały ten ruch aż do poziomu 124 centy.

Kurs kawy spadł do kluczowego wsparcia 100 centów

Co ważna fala wzrostowa tworzy jednolitą strukturę nieprzerywaną korektami. Podobne sytuacje miały miejsce już dwukrotnie, co zaznaczyłem czerwoną wzrostową linia. Zwykle po zatrzymaniu na pomarańczowym oporze, Coffee spadało w stronę 112.50, tworząc korektę.

Te artykuły również Cię zainteresują
W tym przypadku czarne świece nie dotarły jeszcze do tego miejsca, a wydaje się to być ciekawym scenariuszem do realizacji. Zielony obszar był oporem, który w ramach silnych listopadowych wzrostów nie doczekał się retestu. Brak zjawiska zmiany ról może zadziałać jak magnes i przecenić ten towar do wartości 112.50 centa.

Warunkiem koniecznym jest oczywiści zatrzymanie dzisiejszego rajdu wzrostowego na ostatnim szczycie. Układ wykresu miałby wtedy kształt formacji M.

Jeżeli się to nie uda, to posiadacze długich pozycji powinni zwrócić uwagę na cenę 133 centy.

Wszystkie powyższe liczby są konsekwencją kolejnych szczytów i dołków pozostawionych na historycznym wykresie w ostatnich trzech latach. Tym samym nie da się określić tego inaczej jak ruch boczny.  Brak wyraźnego trendu sprzyja wykorzystaniu oscylatorów. Te opuściły strefy wykupienia i mają szanse skierować się do przeciwległego obszaru. Warunkiem koniecznym pozostaje utrzymanie się bieżących cen Kawy poniżej pomarańczowego oporu.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here