Notowania JSW spadają do zakresu 16,20 zł. Obecnie rynek może zejść jeszcze Środowa sesja handlowa rozpoczyna się dla kursu Jastrzębskiej Spółki Węglowej [JSW] spadkiem. W tym momencie wykres oscyluje na zakresie 16,20 zł za akcję jednak wszystko wskazuje na to, że rynek może zejść jeszcze z kursu o kolejną złotówkę. Obecnie ciekawą strefą dla szukania pozycji mogłaby być zatem strefa 16 – 15 zł, gdzie potencjał zysku do ryzyka zdecydowanie przemawiałby powrotnie za pozycjami długimi. Warto jednak wyszukiwać w boxie odpowiedniego sygnału. Spójrzmy zatem na jedną z możliwości rozegrania spółki z perspektywy interwału czasowego H4.


Kurs spółki JSW spada do zakresu ciekawszego wsparcia cenowego – spółka na wykresie H4

  • Spółka JSW podczas środowej sesji schodzi do poziomu 16,20 zł za akcję
  • Zdaje się, że szansa wkroczenia jeszcze do boxa jest duża
  • Zakres ciekawszy perspektywą R:R dla pozycji długich dopiero w zaznaczonej strefie
  • Czy JSW podczas kolejnych sesji wybroni obecny zakres?

W tym momencie, czyli podczas środowej sesji handlowej rynek zdaje się pokazywać kolejne sygnały słabości, a co za tym też idzie, spółka JSW ma szansę na ponowne zejście kilku – kilkunastu groszy podczas dzisiejszej sesji. Z jednej strony to dobrze, ponieważ przegrzany rynek akcyjny może dać lepsze momenty wejścia na dłuższy termin, jednak warto podczas kolejnych zejść szukać sygnałów wzrostowych. Obecnie strefą, która może mieć szansę dać takie, to zakres oznaczony na załączonym wykresie – 16,15 zł – 15,30 zł za akcję.

Jeśli zatem rynek wkroczy podczas kolejnych sesji w strefę po czym ustabilizuje się, bez dalszej presji podażowej – będzie można sądzić, że jest to strefa do wyszukiwania dalszych pozycji długich. Na poniższym wykresie oznaczony został potencjalne przedstawiany scenariusz wraz z targetem oraz obroną.

wykres Kurs jsw H4 19.08.2020
Kurs jsw H4 19.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here