Naga Markets

Notowania JSW atakują dolne ograniczenie. Spółka walczy o utrzymanie wsparcia cenowegoNotowania Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA [JSW] podczas ostatniej sesji widocznie zaatakowały dolne ograniczenie ruchu. Mowa o zakresie 15,44 zł, który służy obecnie spółce jako wsparcie cenowe. Jeśli podczas kolejnych sesji, rynek nie wyborni się w tym zakresie, może to sugerować możliwość nieco głębszego zejścia – a co za tym też idzie, ryzyko spadku spółki jest duże. Warto zatem przyglądać się dalszemu rozwojowi sytuacji w tej strefie. Spójrzmy zatem na wykres H4 spółki JSW SA.


Kurs JSW może podczas kolejnych sesji walczyć o wsparcie – spółka na wykresie H4

  • Jastrzębska Spółka Węglowa SA spada do zakresu wsparcia cenowego
  • Spółka może podczas kolejnych sesji walczyć o utrzymanie się w tym zakresie
  • Z perspektywy interwału czasowego H4 może pojawić się ciekawa sytuacja do handlu
  • Warto obserwować zatem jak zachowa się spółka podczas najbliższych sesji

W tym momencie, podczas wczesnych jeszcze godzin – przed otwarciem rynku akcyjnego, Jastrzębska Spółka Węglowa SA pokazuje, że zejście do zakresu 15,38 zł za akcję jest atakiem na wsparcie, i chociaż jeszcze rynek jednoznacznie nie potwierdził tego wybicia, może to zrobić podczas kolejnych godzin. Wsparcie cenowe oznaczone na wykresie jest istotne dla inwestorów, którzy szukali podczas poprzednich dni dobrego wejścia, z potencjałem zysku do ryzyka na poziomie 3 – 4 do 1. Jednak wyjście poniżej zakresu 15,44 może negować dalsze podejścia.Warto zatem podczas kolejnych sesji przyglądać się jak zachowa się spółka na obecnych poziomach. Dalsze zejście i potwierdzenie wybicia wsparcia oznaczać może dla tego rynku spadek do zakresu 13,95 zł, natomiast powrót powyżej 15,40 zł da sygnał na możliwość powrotu powyżej i wyższej strefy: 17 – 19 zł za akcję.

wykres Kurs JSW H4 27.08.2020
Kurs JSW H4 27.08.2020Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułCena ropy WTI w USA przekroczyła poziom 43,50 USD za uncję
Następny artykułKurs dolara (USD) powrócił do zniżek. Oczekiwanie na wystąpienie Powella
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here