Naga MarketsNotowania JSW atakują dolne ograniczenie. Spółka walczy o utrzymanie wsparcia cenowegoNotowania Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA [JSW] podczas ostatniej sesji widocznie zaatakowały dolne ograniczenie ruchu. Mowa o zakresie 15,44 zł, który służy obecnie spółce jako wsparcie cenowe. Jeśli podczas kolejnych sesji, rynek nie wyborni się w tym zakresie, może to sugerować możliwość nieco głębszego zejścia – a co za tym też idzie, ryzyko spadku spółki jest duże. Warto zatem przyglądać się dalszemu rozwojowi sytuacji w tej strefie. Spójrzmy zatem na wykres H4 spółki JSW SA.


Kurs JSW może podczas kolejnych sesji walczyć o wsparcie – spółka na wykresie H4

  • Jastrzębska Spółka Węglowa SA spada do zakresu wsparcia cenowego
  • Spółka może podczas kolejnych sesji walczyć o utrzymanie się w tym zakresie
  • Z perspektywy interwału czasowego H4 może pojawić się ciekawa sytuacja do handlu
  • Warto obserwować zatem jak zachowa się spółka podczas najbliższych sesji

W tym momencie, podczas wczesnych jeszcze godzin – przed otwarciem rynku akcyjnego, Jastrzębska Spółka Węglowa SA pokazuje, że zejście do zakresu 15,38 zł za akcję jest atakiem na wsparcie, i chociaż jeszcze rynek jednoznacznie nie potwierdził tego wybicia, może to zrobić podczas kolejnych godzin. Wsparcie cenowe oznaczone na wykresie jest istotne dla inwestorów, którzy szukali podczas poprzednich dni dobrego wejścia, z potencjałem zysku do ryzyka na poziomie 3 – 4 do 1. Jednak wyjście poniżej zakresu 15,44 może negować dalsze podejścia.

Warto zatem podczas kolejnych sesji przyglądać się jak zachowa się spółka na obecnych poziomach. Dalsze zejście i potwierdzenie wybicia wsparcia oznaczać może dla tego rynku spadek do zakresu 13,95 zł, natomiast powrót powyżej 15,40 zł da sygnał na możliwość powrotu powyżej i wyższej strefy: 17 – 19 zł za akcję.

wykres Kurs JSW H4 27.08.2020
Kurs JSW H4 27.08.2020Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here