Naga MarketsNotowania Grupy Lotos przy 42,59 zł. Spółka nadal czeka na wykroczenie w ciekawy zakresKurs Grupy Lotos podczas piątkowej sesji ma szansę na postawienie kolejnego kroku w stronę ciekawej strefy dla spółki. Obecnie rynek oscyluje jeszcze wokół poziomu 42,60 zł za akcję, co sprawia, że jeszcze 10 – 20 groszy dzieli wykres od wkroczenia w potencjalnego boxa do re-akumulacji, jednak wszystko wskazuje póki co na możliwość wejścia spółki w niego podczas kolejnych sesji. Jeśli do tego dojdzie faktycznie – osoby zainteresowane rynkiem akcyjnym mogą obserwować, czy spółka nie wygeneruje w tym rejonie sygnału zakupowego. 


Kurs Grupy Lotos może wkroczyć w zakres re-akumulacji – spółka na wykresie H4

  • Grupa Lotos pokazuje ciekawe miejsce, gdzie rynek dałby spory potencjał handlu
  • Jednak rynek póki co zatrzymuje się w bardzo wąskim przedziale cenowym
  • Kolejne sesje mogą jednak stać po stronie zejścia, wkroczenia w oznaczoną strefę
  • Spójrzmy na wykres H4 jak wyglądać może potencjalny scenariusz handlu na spółce

Podczas piątkowej sesji oczekiwania co do niewielkiej przeceny spółki – a więc i możliwie wkroczenia spółki do zakresu docelowego, są dość duże. W ciągu ostatnich sesji na spółce ewidentnie brakuje siły jednej i drugiej strony, co pokazuje wąski zasięg ruchu małej konsolidacji. Niewiele w takim zakresie faktycznie można zrobić, a rynek dać może całkiem ciekawy potencjał handlu jednak z nieco niższego poziomu.

Patrząc w tym momencie na załączony wykres spółki Lotos widać, że zakres boxa do potencjalnej re-akumulacji zaczyna się od poziomu 41,90 zaś dolne ograniczenie przypada na zakres 38,80 zł za akcję. Kolejne sesje mogą stać pod znakiem wkroczenia spółki w ten zakres a tym samym możliwości wygenerowania odpowiedniego ruchu z potencjałem przemawiającym za pozycjami długimi na spółce.

wykres Kurs Lotos H4 28.08.2020
Kurs Lotos H4 28.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here