Naga MarketsNotowania GPW wyraźnie tracą podczas środowej sesji. Mimo, że obroty na tle kilku poprzednich dni nie są zbyt wysokie, to jednak sesja zaczęła się od wyraźnego cofnięcia. Około południa kurs spada o ponad 4%.

Spoglądając na wykres widać, że wzrost notowań został zatrzymany przy czytelnej strefie oporu nieco poniżej 38 zł. Jak widać, jest to poziom kilku dołków z ubiegłego roku i od dłuższego czasu cena względnie respektuje te okolice. Powodem do spadków może być zbliżający się długi, świąteczny weekend. Część inwestorów może chcieć zmniejszyć swoje pozycje, gdyż ewentualny napływ złych informacji przez 4 dni bez handlu, rodzi ryzyko słabego otwarcia w kolejny wtorek.

Te artykuły również Cię zainteresują
gpw

Po za tym, spółka pokazała dzisiaj wyniki za 2019 rok. Zysk netto był znacznie niższy niż przed rokiem i wyniósł 119,32 mln zł (rok temu 183,68 mln z). Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 336,08 mln zł w 2019 r. wobec 346,78 mln zł rok wcześniej.

Więcej o wynikach: GPW miała 119,32 mln zł zysku netto, 156,3 mln zł zysku EBIT w 2019 r.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here