Naga MarketsNotowania FW20 z nieznaczną korektą podczas ostatniej sesji w minionym tygodniuOstatnia sesja minionego tygodnia rozpoczęła się nieznacznej korekty z pułapu 2228 (-0,67%). Jednak niedźwiedzie nie miały większych argumentów, co przełożyło się na boczne falowanie kursu FW20 w kolejnych godzinach handlu.

Notowania FW20 z minimalnym spadkiem

Przed 13 podaż spróbowała raz jeszcze zaatakować naruszając nieznacznie otwarcie, jednak manewr ten szybko zakończył się i ugruntował niezdecydowanie, jakie panowało już do końca dnia. Na zakończeniu notowań FW20 ustanowiły pułap 2234 (-0,36%), a sesyjny wolumen obrotu spadł o 1/10 do 9,6 tys. sztuk, potwierdzając niezdecydowanie.Z technicznego punku widzenia ostatnia sesja nie miała większego wpływu, poza tym, że popyt nadal utrzymuje go przy lokalnej linii oporu. Argumentem byków jest utrzymanie w mocy czwartkowej luki popytowej, co powinno stwarzać kolejne szanse na próbę pokierowania kursu do górnej bandy dwumiesięcznej konsolidacji. Jej pułap to okolice 2272. W szerszym spojrzeniu na grę rynkową – nadal panuje równowaga przy maksimach fali wzrostowej, a trwająca konsolidacja może być rozważana jako płaska korekta, która premiowałaby obóz kupujących. Dopiero wybicie kursu powyżej 2272 przypieczętuje zwycięstwo byków, natomiast falowanie wewnątrz przedziału 2158-2272 nie daje żadnej ze stron większej przewagi, a jedynie może satysfakcjonować krótkoterminowych graczy, operujących od bandy do bandy.

FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie 60-minutowym
FW20 w układzie 60-minutowym

Dziś uwaga inwestorów nakierowana będzie na finalne odczyty indeksów PMI w Polsce, Niemczech, strefie euro (oraz indeksu ISM w USA) w przemyśle w lipcu.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here