Naga MarketsPalec na wykresiePiątkowa sesja przebiegała bardzo stabilnie. Mimo lekko niższego otwarcia w kolejnych godzinach notowania FW20 lekko zyskiwały na wartości do osiągnięcia poziomu kursu odniesienia. Na wykresie dziennym kurs instrumentu testował podstawę ponad trzymiesięcznego kanału wzrostowego.

Piątkowa sesja przebiegała bardzo stabilnie

Dalsze podtrzymywanie jego granic wymuszałoby zwyżkę notowań w trakcie najbliższych sesji. W krótszej perspektywie ostatnich tygodni jest wyodrębniony wyraźnie trend boczny, który również może zdominować przebieg kursu co wiązałoby się z możliwością przejścia notowań poniżej przebiegu podstawy kanału wzrostowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zejście linii ADX poniżej przebiegu obu linii DMI potwierdza obecność trendu bocznego. Niskie obroty ostatnich sesji są charakterystyczne dla okresu wakacyjnego, tym bardziej że na rynku terminowym znacznie większy udział, w porównaniu do rynku kasowego, mają inwestorzy indywidualni.

Na giełdach zachodnich utrzymują się pozytywne nastroje. Doniesienia o szerzącej się liczbie nowych zarażeń nie wywołują większego wstrząsu, a w tle nadal pozostają rosnące oczekiwania na odbicie globalnych gospodarek.

Od początku lipca indeks Nasdaq zyskuje blisko 10%. W bieżącym tygodniu coraz szerzej będą publikowane kwartalne wyniki finansowe amerykańskich przedsiębiorstw. Zmiana notowań kontraktów terminowych na główne indeksy światowe implikuje wzrostowy początek sesji dla FW20.

FW20 w układzie dziennym

FW20 w układzie 60-minutowym

Marcin Brendota

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here